Podsumowanie Salonu Bezpieczeństwa w ramach Targów ITM Polska 2013

Trwający w dniach od 4 do 7 czerwca tegoroczny Salon Bezpieczeństwa już za nami. Mieliśmy kolejną okazję zobaczyć się z Państwem, porozmawiać i zaprezentować nasze możliwości. W tym roku główną atrakcją naszego stoiska były pomiary wskaźnika kostka-ramię. Tym samym chcieliśmy zwrócić Państwa uwagę na problemy zdrowotne związane z chorobami układu krążenia.
Naszym zadaniem jest patrzenie w przyszłość i zwiększanie świadomości konsekwencji teraźniejszych wyborów , dlatego tak ważnym jest abyśmy potrafili skłonić Państwa do refleksji nad własnym zdrowiem i bezpieczeństwem. Niewątpliwie udało się nam tego dokonać w Salonie Bezpieczeństwa. Zainteresowanie badaniem było spore, dzięki czemu nasze stoisko po raz kolejny było jednym z najbardziej obleganych na targach. Swego sukcesu nie mierzymy jednak w kategoriach liczby osób przebadanych, a w kategoriach liczby osób, którym mogliśmy pomóc unaoczniając problem zdrowotny. Naszym priorytetem jest Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. 
Wachlarz prezentowanych przez Team Prevent usług był bardzo szeroki, a uśmiech na twarzach naszego Teamu sprawiały, że każdy z odwiedzających czuł się u nas dobrze i potrafił znaleźć coś co go zainteresowało.
Chcieliśmy bardzo Państwu podziękować  za odwiedzenie nas w Salonie Bezpieczeństwa. Wierzymy, że na długo zapadliśmy Państwu w pamięć. Ufamy również, że te targi były udane i owocne nie tylko dla nas ale również dla Państwa.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Cichy zabójca – CZAD

W trakcie trwania okresu grzewczego wzrasta zagrożenie zatrucia tlenkiem węgla zwanego potocznie CZADEM. Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla- CZADEM, ginie kilkadziesiąt osób!!! Bardzo często nie ma to związku

Czytaj więcej »
10% rabatu na szkolenia online

10% rabatu na szkolenia online

Wakacyjna promocja czeka na Ciebie! Tylko teraz przygotowaliśmy 10% rabatu na wszystkie szkolenia online otwarte oraz zamknięte z zakresu: jakości, w tym także szkoleń na licencji VDA QMC, systemów zarządzania,

Czytaj więcej »

Szkolenie Audyt wyrobu – VDA 6.5

od kwietnia szkolenie będzie realizowane na licencji VDA QMC. osoba po ukończonym szkoleniu otrzymuje certyfikat VDA QMC. zapraszamy do udziału w najbliższym szkoleniu w dn.30.04.2014r. w Pszczynie. Szczegóły szkolenia znajdą

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.