Podsumowanie Salonu Bezpieczeństwa w ramach Targów ITM Polska 2013

Trwający w dniach od 4 do 7 czerwca tegoroczny Salon Bezpieczeństwa już za nami. Mieliśmy kolejną okazję zobaczyć się z Państwem, porozmawiać i zaprezentować nasze możliwości. W tym roku główną atrakcją naszego stoiska były pomiary wskaźnika kostka-ramię. Tym samym chcieliśmy zwrócić Państwa uwagę na problemy zdrowotne związane z chorobami układu krążenia.
Naszym zadaniem jest patrzenie w przyszłość i zwiększanie świadomości konsekwencji teraźniejszych wyborów , dlatego tak ważnym jest abyśmy potrafili skłonić Państwa do refleksji nad własnym zdrowiem i bezpieczeństwem. Niewątpliwie udało się nam tego dokonać w Salonie Bezpieczeństwa. Zainteresowanie badaniem było spore, dzięki czemu nasze stoisko po raz kolejny było jednym z najbardziej obleganych na targach. Swego sukcesu nie mierzymy jednak w kategoriach liczby osób przebadanych, a w kategoriach liczby osób, którym mogliśmy pomóc unaoczniając problem zdrowotny. Naszym priorytetem jest Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. 
Wachlarz prezentowanych przez Team Prevent usług był bardzo szeroki, a uśmiech na twarzach naszego Teamu sprawiały, że każdy z odwiedzających czuł się u nas dobrze i potrafił znaleźć coś co go zainteresowało.
Chcieliśmy bardzo Państwu podziękować  za odwiedzenie nas w Salonie Bezpieczeństwa. Wierzymy, że na długo zapadliśmy Państwu w pamięć. Ufamy również, że te targi były udane i owocne nie tylko dla nas ale również dla Państwa.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Promocja na podręczniki VDA

50% rabatu na wybrane publikacje VDA

Wraz z początkiem grudnia startuje świąteczna akcja promocyjna Wydawnictwa Team Prevent! Tylko do 15 grudnia aż z 50% rabatem możesz kupić wybrane publikacje VDA w języku niemieckim. ➡ Wytwarzasz wyroby

Czytaj więcej »
Zarządzanie energią w przedsiębiorstwie oraz 100% finansowanie inwestycji efektywności energetycznej w formule „Białych certyfikatów”

Targi SAWO 2018 za nami!

Ponad 30 tys. odwiedzających, 256 wystawców z 25 państw – tak w liczbach wyglądały tegoroczne Targi SAWO, które odbyły się pod koniec kwietnia w Poznaniu. Jak podczas każdej edycji, tak

Czytaj więcej »