Fundusze Unijne

Podsumowanie SAWO 2012

Tegoroczna edycja SAWO już za nami. Dla naszej firmy, jako wystawców był to bardzo intensywny okres. Wzbudziliśmy spore zainteresowanie i nikt nie przechodził obok naszego stoiska obojętnie. Pierwsze co malowało się na twarzach zwiedzających to zaciekawienie, a to wystarczyło by się zatrzymać i przyjrzeć naszym poczynaniom, a było co oglądać, bo działo się sporo.

 

 

 

Jedną z naszych atrakcji był konkurs z alkogooglami. Sam konkurs traktowano z przymrużeniem oka. Niemniej jednak był on punktem wyjścia późniejszych poważnych dyskusji, gdyż dawał do myślenia i pobudzał wyobraźnię. Zaczęły się toczyć rozmowy o alkoholu w miejscu pracy, co finalnie doprowadziło do konkluzji na temat samego bezpieczeństwa w pracy.

 

 

 

Inną atrakcją były krótkie instruktaże udzielania pierwszej pomocy. Nasi ratownicy medyczni dzielili się swoją wiedzą z uczestnikami, którzy mieli okazję poćwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową. Była to świetna okazja do zadania pytań i uzyskania rzetelnych odpowiedzi. Udało się nam rozwiać wile wątpliwości dotyczących udzielania pierwszej pomocy i przeszkolić dużą liczbę osób. Cieszymy się, że mogliśmy się przyczynić do zwiększenia Państwa poczucia bezpieczeństwa.

 

Udało nam się również zaprezentować materiały dotyczące stresu w miejscu pracy. Test oceny poziomu stresu czy też sposoby niwelowania stresu w miejscu pracy okazały się być na tyle ciekawe aby skłonić Państwa do refleksji nad stresem w Państwa miejscach pracy.

 

 

Wachlarz prezentowanych przez Team Prevent usług był bardzo szeroki, dlatego też udało się nam zainteresować tak wiele osób, a dobra atmosfera i uśmiech na twarzach naszego Teamu sprawiały, że wokół naszego stoiska przez cały czas trwania targów były tłumy.

 

 

Chcieliśmy podziękować bardzo Państwu za odwiedzenie nas na SAWO, wierzymy, że na długo zapadliśmy Państwu w pamięć. Ufamy również, że te targi były udane i owocne nie tylko dla nas ale również dla Państwa.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn