Podsumowanie SAWO 2012

Tegoroczna edycja SAWO już za nami. Dla naszej firmy, jako wystawców był to bardzo intensywny okres. Wzbudziliśmy spore zainteresowanie i nikt nie przechodził obok naszego stoiska obojętnie. Pierwsze co malowało się na twarzach zwiedzających to zaciekawienie, a to wystarczyło by się zatrzymać i przyjrzeć naszym poczynaniom, a było co oglądać, bo działo się sporo.

 

 

 

Jedną z naszych atrakcji był konkurs z alkogooglami. Sam konkurs traktowano z przymrużeniem oka. Niemniej jednak był on punktem wyjścia późniejszych poważnych dyskusji, gdyż dawał do myślenia i pobudzał wyobraźnię. Zaczęły się toczyć rozmowy o alkoholu w miejscu pracy, co finalnie doprowadziło do konkluzji na temat samego bezpieczeństwa w pracy.

 

 

 

Inną atrakcją były krótkie instruktaże udzielania pierwszej pomocy. Nasi ratownicy medyczni dzielili się swoją wiedzą z uczestnikami, którzy mieli okazję poćwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową. Była to świetna okazja do zadania pytań i uzyskania rzetelnych odpowiedzi. Udało się nam rozwiać wile wątpliwości dotyczących udzielania pierwszej pomocy i przeszkolić dużą liczbę osób. Cieszymy się, że mogliśmy się przyczynić do zwiększenia Państwa poczucia bezpieczeństwa.

 

Udało nam się również zaprezentować materiały dotyczące stresu w miejscu pracy. Test oceny poziomu stresu czy też sposoby niwelowania stresu w miejscu pracy okazały się być na tyle ciekawe aby skłonić Państwa do refleksji nad stresem w Państwa miejscach pracy.

 

 

Wachlarz prezentowanych przez Team Prevent usług był bardzo szeroki, dlatego też udało się nam zainteresować tak wiele osób, a dobra atmosfera i uśmiech na twarzach naszego Teamu sprawiały, że wokół naszego stoiska przez cały czas trwania targów były tłumy.

 

 

Chcieliśmy podziękować bardzo Państwu za odwiedzenie nas na SAWO, wierzymy, że na długo zapadliśmy Państwu w pamięć. Ufamy również, że te targi były udane i owocne nie tylko dla nas ale również dla Państwa.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Katalog szkoleń 2016

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym katalogiem szkoleń na rok 2016! W katalogu na rok 2016, który oddajemy w Państwa ręce, pojawiło się wiele nowości w

Czytaj więcej »

Konferencja TOP automotive 2016

Początkiem grudnia odbędzie się 2. edycja Konferencji TOP automotive 2016. Tym razem spotkanie największych producentów samochodów (OEM-ów) w Polsce i ich dostawców, poddostawców oraz przedstawicieli IATF i VDA QMC odbędzie

Czytaj więcej »

Preparaty niebezpieczne

7 lipca 2010 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 28 maja 2010 r. w sprawie informacji o preparatach niebezpiecznych, dla których karta charakterystyki nie musi być dostarczona

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.