Fundusze Unijne

Powtórny sukces Team Prevent Poland na Targach ITM

Od dziewięciu lat międzynarodowe targi ITM Poland zalicza się do największych targów nowoczesnych technologii przemysłowych nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. W tym roku wystawa Work Safety in Industry odbyła się ponownie jako jedna z siedmiu części targów ITM w Poznaniu w dniach od 4 do 7 czerwca.

Team Prevent Poland zaprezentowała się po raz kolejny na Targach ITM w Poznaniu.
Ciekawa oferta naszej firmy, jak również otwarty charakter stoiska, zachęcająca i ciekawa konstrukcja, uprzejmość i zaangażowanie pracowników BAD i Team Prevent, przyciągnęły wielu zwiedzających i umożliwiły nawiązanie wielu kontaktów z klientami i partnerami, którzy mogli  uzyskać informacje na temat usług i produktów grupy Team Prevent.  

W tym roku główną atrakcją naszego stoiska było przeprowadzenie badania wskaźnika kostkowo-ramiennego – ABI (ang.ABI – ankle-brachial index) za pomocą urządzenia Boso ABI-system 100. Urządzenie to jest nowością na rynku technologii badań przesiewowych w kierunku wykrywania przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych. Zapewnia ono prosty i dokładny sposób określenia wskaźnika kostka-ramię, dzięki zastosowaniu nowej technologii opartej na pomiarze oscylometrycznym. System mierzy ciśnienie krwi symultanicznie na czterech kończynach jednocześnie. Badanie wskaźnika ABI jest jednym z podstawowych badań naczyń i powinno być wykonywane u każdego pacjenta z problemami naczyniowymi. Niewątpliwą zaletą jest jego pełne zautomatyzowanie, które pozwala na obsługę bez obecności lekarza. W ciągu 4 dni udało nam się przebadać 286 osób.

Oferta naszego stoiska spotkała się znowu z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających.
Dziękujemy Państwu za odwiedzenie nas na IT Targach. Wierzymy, że na długo zapadliśmy Państwu w pamięci i cieszymy się na ponowne spotkania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza

    Chcesz o coś zapytać?