Fundusze Unijne

Powtórny Sukces TeamPrevent Poland na Targach ITM w Poznaniu

Bezpieczeństwo pracy w przemyśle (Work Safety in Industry) w Poznaniu

Od siedmiu lat międzynarodowe targi ITM Poland zalicza się do największych targów nowoczesnych technologii przemysłowych nie tylko w Polsce ale również w całej Europie. W tym roku wystawa Work Safety in Industry odbyła się ponownie jako jedna z siedmiu części targów ITM w Poznaniu w dniach od 14 do 17 czerwca.
 
Około 1000 firm z 30 krajów zaprezentowało swoje usługi, produkty i najnowsze rozwiązania dla nowoczesnego przemysłu na powierzchni przewyższającej 20.000 m². Wzrost znaczenia ITM Poland potwierdza rosnąca każdego roku liczba wystawców, firm, które chcą wziąć udział w targach i przedstawić swoją markę oraz produkty.
 
TeamPrevent Poland zaprezentowała się po raz drugi na Targach w Poznaniu i z zadowoleniem spogląda wstecz na ich przebieg i pozytywne opinie klientów.
Stoisko TeamPrevent Poland ponownie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem fachowców, co umożliwiło nawiązanie wielu nowych kontaktów.

Otwarty charakter stoiska, zachęcająca i ciekawa konstrukcja, uprzejmość i zaangażowanie pracowników BAD i TeamPrevent jak również ciekawa oferta naszej firmy przyciągnęły wielu zwiedzających i umożliwiły nawiązanie wielu kontaktów z klientami i partnerami, którzy mogli  uzyskać informacje na temat usług i produktów grupy TeamPrevent.
 
Patrząc na uczestnictwo w targach można z pewnością stwierdzić, że było ono poraz kolejny sukcesem dla naszej firmy i że ponownie możemy sporządzić nad wyraz pozytywny bilans spotkan i kontaktów.
 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?