unia_31

Poznaj dobre praktyki Liderów Zdrowego Biznesu

„Inicjatywy prozdrowotne oparte na zaangażowaniu pracowników” – pod takim hasłem przebiegła tegoroczna edycja konkursu Liderów Zdrowego Biznesu. Przesłane prace konkursowe to dowód na to, że polskie firmy realizują inicjatywy prozdrowotne na bardzo wysokim poziomie. Wybór nie był łatwy. W ostateczności jednak wyłoniliśmy 3 laureatów konkursu.

Dzisiaj pragniemy podzielić się pracami konkursowymi laureatów i zachęcić do wdrażania tego typu rozwiązań. Światowy Dzień Bezpieczeństwa to doskonała okazja, aby jeszcze mocniej zwrócić uwagę na temat zdrowia i działań prozdrowotnych w firmach. Prace konkursowe naszych laureatów do ogromna garść inspiracji w tym zakresie.

I miejsce

tytuł Złotego Lidera Zdrowego Biznesu otrzymała firma
Santander Bank Polska

II miejsce

tytuł Srebrnego Lidera Zdrowego Biznesu otrzymała firma
Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o.

III miejsce

tytuł Brązowego Lidera Zdrowego Biznesu otrzymała firma
RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.

>> ZAPOZNAJ SIĘ Z PRACAMI KONKURSOWYMI <<


Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Katalog szkoleń 2014 już dostępny!

Dział szkoleń i doradztwa Team Prevent Poland Sp. z o.o. ma przyjemność zaprezentować Państwu katalog szkoleń na rok 2014. Skrócony harmonogram dostępny jest dla Państwa tutaj. Katalog szkoleń w wersji

Czytaj więcej »

Staż Sukcesem Naukowca

    W ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  i zaangażowania Team Prevent Poland polscy naukowcy mają szansę połączenia swojej wiedzy teoretycznej z podejściem praktycznym. Jesteśmy pewni, że staż

Czytaj więcej »

Otwarte Dni Zdrowia

Podobnie jak w ubiegłym, również i w tym roku progi naszej firmy otworzą się, by zaprezentować szeroką ofertę Dni Zdrowia. W listopadzie zapraszamy Państwa do Pszczyny (05.11) oraz Legnicy (19.11).

Czytaj więcej »