Profilaktyka nowotworowa w Kampanii „Sprawdzam i żyję!”

Jak wynika z badań, jedynie niewielka część chorób nowotworowych jest efektem dziedziczenia określonych genów. W zdecydowanej większości nasze zdrowie zależy od trybu życia. Dlatego tak ważna jest profilaktyka nowotworowa. Ryzyko zachorowania można zmniejszyć aż o 80%, stawiając na regularną aktywność fizyczną, zdrową dietę, oraz eliminując ze swojego życia nałogi.

Już w najbliższy poniedziałek 22 listopada rusza bezpłatna, 5-dniowa Kampania „Sprawdzam i żyję”, w której eksperci ds. zdrowia zajmą się profilaktyką nowotworów. W programie kampanii znajdą się takie tematy, jak:

  • badania profilaktyczne, które warto wykonywać, oraz rola odpowiedzialnego pracodawcy w zakresie profilaktyki nowotworowej,
  • samobadanie piersi,
  • samobadanie jąder,
  • psychoonkologia – dbanie o zdrowie psychiczne pacjentów po diagnozie onkologicznej,
  • czynniki zwiększające ryzyko zachorowania na raka oraz zdrowe nawyki, które warto pielęgnować.
Profilaktyka nowotworowa w Kampanii "Sprawdzam i żyję!"
Profilaktyka nowotworowa jest ważna. Zapisz się na bezpłatną kampanię “Sprawdzam i żyję!”

Każdy z zapisanych uczestników podczas Kampanii otrzyma 5 dedykowanych e-maili wraz z materiałami na temat różnych obszarów profilaktyki nowotworowej, a także specjalną check listę, pozwalającą oszacować ryzyko zachorowania. Oceną listy zajmie się specjalista, który wyda indywidualne zalecenia. Dla wszystkich uczestników akcji zapobiegania nowotworom przygotowaliśmy także filmy instruktażowe dotyczące samobadania, zdjęcia, materiały graficzne, oraz dostęp do webinarów poruszających tematykę onkologiczną.

Zachęcamy do zapisów poprzez formularz na stronie internetowej Kampanii.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Z nami jeszcze łatwiej…

Odpowiadając na Państwa liczne zapytania, nasza firma stworzyła kompleksową ofertę wsparcia procesów zarządzania szkoleniami oferując pomoc zarówno  w tworzeniu profili kompetencyjnych i wynikających z nich potrzeb szkoleniowych jak również w

Czytaj więcej »