Fundusze Unijne

Profilaktyka nowotworowa w Kampanii „Sprawdzam i żyję!”

Jak wynika z badań, jedynie niewielka część chorób nowotworowych jest efektem dziedziczenia określonych genów. W zdecydowanej większości nasze zdrowie zależy od trybu życia. Dlatego tak ważna jest profilaktyka nowotworowa. Ryzyko zachorowania można zmniejszyć aż o 80%, stawiając na regularną aktywność fizyczną, zdrową dietę, oraz eliminując ze swojego życia nałogi.

Już w najbliższy poniedziałek 22 listopada rusza bezpłatna, 5-dniowa Kampania „Sprawdzam i żyję”, w której eksperci ds. zdrowia zajmą się profilaktyką nowotworów. W programie kampanii znajdą się takie tematy, jak:

Profilaktyka nowotworowa w Kampanii "Sprawdzam i żyję!"
Profilaktyka nowotworowa jest ważna. Zapisz się na bezpłatną kampanię „Sprawdzam i żyję!”

Każdy z zapisanych uczestników podczas Kampanii otrzyma 5 dedykowanych e-maili wraz z materiałami na temat różnych obszarów profilaktyki nowotworowej, a także specjalną check listę, pozwalającą oszacować ryzyko zachorowania. Oceną listy zajmie się specjalista, który wyda indywidualne zalecenia. Dla wszystkich uczestników akcji zapobiegania nowotworom przygotowaliśmy także filmy instruktażowe dotyczące samobadania, zdjęcia, materiały graficzne, oraz dostęp do webinarów poruszających tematykę onkologiczną.

Zachęcamy do zapisów poprzez formularz na stronie internetowej Kampanii.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?