SQD Alliance prezentuje nowe logo

SQD Alliance stawia na nowoczesne i elastyczne podejście do klienta. Pomarańczowo-czarne barwy spółki mają przywoływać skojarzenia energetycznego działania, zindywidualizowanego podejścia do klienta przy zachowaniu najwyższego standardu dostarczanych usług. Marka podkreśla i akcentuje silną, wypracowaną przez lata pozycję w branży, a jednocześnie zaakcentować otwarcie nowego etapu w historii firmy.

Grafika wykorzystana w logo SQD Alliance przedstawia strzałkę zaprezentowaną w nowoczesny sposób, której grot sugeruje wzrost (firmy, kompetencji, satysfakcji). Całość nawiązuje do innowacji widocznej w oferowanych rozwiązaniach, jak i wykorzystywanych narzędziach. Odcienie koloru pomarańczowego oraz czerwonego symbolizują siłę marki, jej witalność oraz entuzjazm widoczny na każdym szczeblu obsługi klienta. Jednocześnie wykorzystany w identyfikacji wizualnej klasyczny czarny kolor wzbudza poczucie wysokiego standardu oferowanych usług, co doskonale wpisuje się w politykę firmy. Całość idealnie koresponduje z pożądanym wizerunkiem SQD Alliance – firmy silnej, nowoczesnej, oferującej szeroki zakres wsparcia.

Logo SQD Alliance rebranding

– SQD Alliance jest nowoczesną firmą, która dostarcza innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku. Zmiana struktury własności firmy stała się świetną okazją do odświeżenia wizerunku firmy i określenia nowych celów w strategii biznesowej firmy. Nasze nowo logo ma budzić pozytywne skojarzenia związane z energetyczną, elastyczną i szytą na miarę współpracą z klientami. Jesteśmy stabilnym partnerem w biznesie, któremu nie brak kreatywnego, indywidualnego podejścia i takie też ma być nasze logo – mówi Katarzyna Bycz, dyrektor marketingu SQD Alliance.

Rebranding firmy funkcjonującej do tej pory pod marką Team Prevent Poland pozwolił uzyskać autonomię działań i realizować niezależną politykę rozwoju marki. Od teraz marka jest zarządzana przez nowych przedstawicieli, zyskując całkowitą autonomię działania. Nazwa firmy stanowi akronim od słów „Supplier Quality Development Alliance”, co ma nawiązywać do dostarczania wielu usług i zabezpieczenia klienta w różnorodnych obszarach.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
W jakim języku szkolić Ukraińców?

W jakim języku szkolić Ukraińców?

Coraz większą część pracowników w Polsce stanowią osoby z Ukrainy. Aby zatrudniać je legalnie, muszą one zostać przeszkolone tak samo jak nasi rodzimi pracownicy. Bez odpowiednio przeprowadzonych szkoleń bhp rozpoczęcie

Czytaj więcej »
Promocja na podręczniki VDA

50% rabatu na wybrane publikacje VDA

Wraz z początkiem grudnia startuje świąteczna akcja promocyjna Wydawnictwa Team Prevent! Tylko do 15 grudnia aż z 50% rabatem możesz kupić wybrane publikacje VDA w języku niemieckim. ➡ Wytwarzasz wyroby

Czytaj więcej »