Świąteczna darowizna BAD i Team Prevent

W tym roku firma BAD GmbH i grupa Team Prevent przekazały świąteczną darowiznę na rzecz organizacji „Lekarze bez granic”, niosącej pomoc medyczną ofiarom konfliktów zbrojnych czy epidemii na całym świecie.

 

Celem Organizacji „Lekarze bez granic” jest leczenie osób rannych i cierpiących w wyniku przewlekłych schorzeń. Lekarze i wolontariusze z całego świata zapewniają potrzebującym między innymi pomoc chirurgiczną, wsparcie w zwalczaniu epidemii, szczepionki przeciw chorobom, stołówki dla głodujących, wsparcie dla matek i dzieci, pomoc psychologiczną.

 

Dla tego rodzaju działań i zaangażowania mamy ogromny szacunek. Fundusze przeznaczone w tym roku na prezenty świąteczne dla naszych Klientów i Partnerów postanowiliśmy przekazać na wsparcie działań „Lekarzy bez granic”, ponieważ wiemy, że i oni cenią sobie tego rodzaju inicjatywy i rozumieją potrzebę niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Szkolenie “Bilans LZO w praktyce”

Zapraszamy na szkolenie otwarte Bilans LZO w praktyce, które odbędzie się 10.05.2016 r. w Poznaniu. Szkolenie skierowane jest do specjalistów ds. ochrony środowiska lub osób odpowiedzialnych za dział ochrony środowiska

Czytaj więcej »
Katalog szkoleń 2019

Katalog szkoleń 2019

Pobierz Katalog szkoleń 2019 i zapoznaj się z naszymi szkoleniami! Przedstawiamy nowy Katalog szkoleń na rok 2019, w którym oferujemy zarówno znane i sprawdzone produkty naszej firmy, jak również zupełnie

Czytaj więcej »