Świąteczna darowizna BAD i Team Prevent

W tym roku firma BAD GmbH i grupa Team Prevent przekazały świąteczną darowiznę na rzecz organizacji „Lekarze bez granic”, niosącej pomoc medyczną ofiarom konfliktów zbrojnych czy epidemii na całym świecie.

 

Celem Organizacji „Lekarze bez granic” jest leczenie osób rannych i cierpiących w wyniku przewlekłych schorzeń. Lekarze i wolontariusze z całego świata zapewniają potrzebującym między innymi pomoc chirurgiczną, wsparcie w zwalczaniu epidemii, szczepionki przeciw chorobom, stołówki dla głodujących, wsparcie dla matek i dzieci, pomoc psychologiczną.

 

Dla tego rodzaju działań i zaangażowania mamy ogromny szacunek. Fundusze przeznaczone w tym roku na prezenty świąteczne dla naszych Klientów i Partnerów postanowiliśmy przekazać na wsparcie działań „Lekarzy bez granic”, ponieważ wiemy, że i oni cenią sobie tego rodzaju inicjatywy i rozumieją potrzebę niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Okladka 800x800

Katalog szkoleń 2020 już dostępny

Odświeżony layout, nowe usługi i szkolenia – to wszystko w Katalogu szkoleń 2020. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną. Pobierz katalog już teraz! W Katalogu znajduje się kalendarz

Czytaj więcej »
Forum Zdrowego Biznesu

Wybraliśmy Liderów Zdrowego Biznesu

Zakończyła się tegoroczna edycja Konkursu Liderów Zdrowego Biznesu, którego tematem przewodnim było „Budowanie potencjału zdrowotnego pracowników – działania z zakresu zarządzania zdrowiem w przedsiębiorstwie”. Laureaci konkursu: I miejsce tytuł Złotego

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.