Szkolenia BHP jako forma komunikacji z pracownikami

Serdecznie zapraszamy Państwa na niezwykle interesujące szkolenie poruszające zagadnienie komunikacji w szkoleniach BHP. Szkolenie to jest odpowiedzią na Państwa liczne pytania i prośby związane z tym tematem.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy szkolenie, które od strony praktycznej pokaże Państwu jaki sposób komunikacja wpływa na to jaki komunikat odbierają słuchacze. Przybliżymy Państwu modele skutecznej komunikacji oraz przedstawimy czynniki mające wpływ na pozytywny efekt szkolenia.

Więcej informacji o szkoleniu znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy również na:

  • Szkolenie okresowe dla Służb BHP (maj 2013)
  • Bezpieczeństwo w zakładzie pracy i jego rożne aspekty (szkolenie wyjazdowe – kwiecień 2013)

Zapisując się na szkolenie z komunikacji oraz na szkolenie dla Służb BHP jednocześnie oferujemy Państwu 10% rabatu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Wkrótce: IX FLOŚ

Już 8 lipca odbędzie się kolejna edycja Forum Liderów Ochrony Środowiska! Podczas IX FLOŚ zaproszeni eksperci oraz specjaliści ds. ochrony środowiska poruszą temat Lean and Green jako koncepcji wspomagającej „ekoprodukcję”.

Czytaj więcej »

Bezpieczeństwo dzieci na wakacjach

Podróże samochodem, spacery, jazda na rowerze, czy też kąpiel w różnych akwenach wodnych – przed każdą tą czynnością powinniśmy jak najlepiej zabezpieczyć swoje pociechy przed różnego rodzaju obrażeniami. Wychodząc z

Czytaj więcej »
Służby bhp okresowe bhp online

Szkolenie bhp online dla służb bhp

Tylko teraz! 4-dniowe szkolenie online okresowe bhp dla służb bhp: 27-30.04.2020 r. Weź udział w wyjątkowym, jedynym na rynku 4-dniowym szkoleniu okresowym online w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla

Czytaj więcej »