Szkolenia e-learningowe dla Twojej firmy

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie szkoleniami e-learningowymi, oczekiwania naszych Klientów oraz potrzebę ciągłego doskonalenia naszych usług opracowaliśmy i oddaliśmy do użytku nową platformę szkoleń e-learningowych – platformę e-learning 2.0.

Zmiana ta była podyktowana przede wszystkim zwiększeniem funkcjonalności nowej platformy oraz zwiększeniem efektywności przyswajania prezentowanej wiedzy. Chcieliśmy, aby nasz e-learning był intuicyjny, przejrzysty oraz efektywny.

Zmiany na platformie

Platforma e-learning 2.0 różni się od swej wcześniejszej wersji nie tylko funkcjami, ale także wyglądem. Odświeżyliśmy interfejs użytkownika, jednocześnie umożliwiając stworzenie funkcji koordynatora szkoleń, który przy użyciu platformy może zgłaszać uczestników na poszczególne szkolenia. Możliwym jest także monitorowanie przez koordynatora statusu szkoleń pracowników, jak również generowanie raportów z odbytych szkoleń.

Dzięki wprowadzonym zmianom chcieliśmy także zautomatyzować przebieg organizacji szkolenia e-learningowego oraz powiadamiania o nim uczestników, co udało się zrobić wprowadzając automatyczne alerty mailowe.

Platforma e-learning 2.0 jest w pełni responsywna, dzięki czemu użytkownik może szkolenie obyć przy użyciu komputera, tabletu czy telefonu.

Nowe prezentacje

Zmianie uległy także prezentacje, które cechują się prostotą i jasnym przekazem treści. Treści merytoryczne prezentacji zostały zaktualizowane i tak zmodyfikowane, aby łatwiej było je zapamiętać. Zapamiętanie treści ułatwi tez na pewno lektor, który przybliża użytkownikom prezentowane na slajdach treści. Dzięki temu rozwiązaniu z e-learningu mogą korzystać także osoby niedowidzące.

Przy opracowaniu nowych modułów szkoleniowych zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie testów cząstkowych, które mają pomóc ocenić kursantowi czy dobrze zapamiętał prezentowane treści. Rozwiązanie to pozwala także ocenić efektywność odbytego szkolenia. Rozwiązanie testów cząstkowych jest warunkiem do dopuszczenia użytkownika do testu końcowego – wynik tego testu decyduje dopiero o zdaniu lub nie danego szkolenia okresowego bhp.

Więcej informacji dot. naszej platformy e-learning można znaleźć w linku poniżej.

 

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Winflector

W swoich działaniach stawiamy na najlepsze rozwiązania i oprogramowanie wiodących firm w branży. Od kilku lat korzystamy i polecamy naszym klientom oprogramowanie firm partnerskich, m.in. Winflector. Winflector to szybkie, bezpieczne

Czytaj więcej »

Świąteczna darowizna BAD i Team Prevent

W tym roku firma BAD GmbH i grupa Team Prevent przekazały świąteczną darowiznę na rzecz organizacji „Lekarze bez granic”, niosącej pomoc medyczną ofiarom konfliktów zbrojnych czy epidemii na całym świecie.

Czytaj więcej »
Wrześniowa kampania odpadowa

Wrześniowa kampania odpadowa

We wrześniu 2018 roku weszły w życie zmiany związane z gospodarką odpadami, które dotyczą każdego przedsiębiorcy wytwarzającego lub gospodarującego odpadami. Wprowadzone modyfikacje lub nowe obowiązki w ustawie odpadowej obejmują takie

Czytaj więcej »

Konferencja Regionalna VDA QMC

W dniu 09.06.2017 w Luboniu k. Poznania odbyła się Konferencja Regionalna VDA QMC, organizowana przez Verband der Automobilindustrie przy współudziale licencjobiorcy na teren Polski, Team Prevent Poland. Konferencja skierowana była

Czytaj więcej »