Fundusze Unijne

Szkolenia e-learningowe dla Twojej firmy

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie szkoleniami e-learningowymi, oczekiwania naszych Klientów oraz potrzebę ciągłego doskonalenia naszych usług opracowaliśmy i oddaliśmy do użytku nową platformę szkoleń e-learningowych – platformę e-learning 2.0.

Zmiana ta była podyktowana przede wszystkim zwiększeniem funkcjonalności nowej platformy oraz zwiększeniem efektywności przyswajania prezentowanej wiedzy. Chcieliśmy, aby nasz e-learning był intuicyjny, przejrzysty oraz efektywny.

Zmiany na platformie

Platforma e-learning 2.0 różni się od swej wcześniejszej wersji nie tylko funkcjami, ale także wyglądem. Odświeżyliśmy interfejs użytkownika, jednocześnie umożliwiając stworzenie funkcji koordynatora szkoleń, który przy użyciu platformy może zgłaszać uczestników na poszczególne szkolenia. Możliwym jest także monitorowanie przez koordynatora statusu szkoleń pracowników, jak również generowanie raportów z odbytych szkoleń.

Dzięki wprowadzonym zmianom chcieliśmy także zautomatyzować przebieg organizacji szkolenia e-learningowego oraz powiadamiania o nim uczestników, co udało się zrobić wprowadzając automatyczne alerty mailowe.

Platforma e-learning 2.0 jest w pełni responsywna, dzięki czemu użytkownik może szkolenie obyć przy użyciu komputera, tabletu czy telefonu.

Nowe prezentacje

Zmianie uległy także prezentacje, które cechują się prostotą i jasnym przekazem treści. Treści merytoryczne prezentacji zostały zaktualizowane i tak zmodyfikowane, aby łatwiej było je zapamiętać. Zapamiętanie treści ułatwi tez na pewno lektor, który przybliża użytkownikom prezentowane na slajdach treści. Dzięki temu rozwiązaniu z e-learningu mogą korzystać także osoby niedowidzące.

Przy opracowaniu nowych modułów szkoleniowych zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie testów cząstkowych, które mają pomóc ocenić kursantowi czy dobrze zapamiętał prezentowane treści. Rozwiązanie to pozwala także ocenić efektywność odbytego szkolenia. Rozwiązanie testów cząstkowych jest warunkiem do dopuszczenia użytkownika do testu końcowego – wynik tego testu decyduje dopiero o zdaniu lub nie danego szkolenia okresowego bhp.

Więcej informacji dot. naszej platformy e-learning można znaleźć w linku poniżej.

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?