Szkolenia e-learningowe dla Twojej firmy

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie szkoleniami e-learningowymi, oczekiwania naszych Klientów oraz potrzebę ciągłego doskonalenia naszych usług opracowaliśmy i oddaliśmy do użytku nową platformę szkoleń e-learningowych – platformę e-learning 2.0.

Zmiana ta była podyktowana przede wszystkim zwiększeniem funkcjonalności nowej platformy oraz zwiększeniem efektywności przyswajania prezentowanej wiedzy. Chcieliśmy, aby nasz e-learning był intuicyjny, przejrzysty oraz efektywny.

Zmiany na platformie

Platforma e-learning 2.0 różni się od swej wcześniejszej wersji nie tylko funkcjami, ale także wyglądem. Odświeżyliśmy interfejs użytkownika, jednocześnie umożliwiając stworzenie funkcji koordynatora szkoleń, który przy użyciu platformy może zgłaszać uczestników na poszczególne szkolenia. Możliwym jest także monitorowanie przez koordynatora statusu szkoleń pracowników, jak również generowanie raportów z odbytych szkoleń.

Dzięki wprowadzonym zmianom chcieliśmy także zautomatyzować przebieg organizacji szkolenia e-learningowego oraz powiadamiania o nim uczestników, co udało się zrobić wprowadzając automatyczne alerty mailowe.

Platforma e-learning 2.0 jest w pełni responsywna, dzięki czemu użytkownik może szkolenie obyć przy użyciu komputera, tabletu czy telefonu.

Nowe prezentacje

Zmianie uległy także prezentacje, które cechują się prostotą i jasnym przekazem treści. Treści merytoryczne prezentacji zostały zaktualizowane i tak zmodyfikowane, aby łatwiej było je zapamiętać. Zapamiętanie treści ułatwi tez na pewno lektor, który przybliża użytkownikom prezentowane na slajdach treści. Dzięki temu rozwiązaniu z e-learningu mogą korzystać także osoby niedowidzące.

Przy opracowaniu nowych modułów szkoleniowych zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie testów cząstkowych, które mają pomóc ocenić kursantowi czy dobrze zapamiętał prezentowane treści. Rozwiązanie to pozwala także ocenić efektywność odbytego szkolenia. Rozwiązanie testów cząstkowych jest warunkiem do dopuszczenia użytkownika do testu końcowego – wynik tego testu decyduje dopiero o zdaniu lub nie danego szkolenia okresowego bhp.

Więcej informacji dot. naszej platformy e-learning można znaleźć w linku poniżej.

 

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Team Prevent na Powiatowych Targach Pracy

W dniu 14 kwietnia 2016 roku Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie po raz czwarty już zorganizował Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta pszczyński Paweł

Czytaj więcej »
Brunch Jakościowy Automotive z kobiecą pasją 03

Automotive (z) kobiecą pasją

23 maja 2019, w oddziale Team Prevent w Bielanach Wrocławskich odbył się Brunch Jakościowy. Tym razem dedykowany kobietom pracującym w branży motoryzacyjnej. Ta edycja nosiła nazwę „Automotive (z) kobiecą pasją”

Czytaj więcej »

Kolejny Team Turniej w Pszczynie 16 kwietnia 2011

Team Prevent ma zaszczyt zaprosić swoich współpracowników i partnerów biznesowych do uczestnictwa w II zawodach piłki nożnej „Team Turniej” zorganizowanych dla propagowania zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu i rywalizacji

Czytaj więcej »

Szkolenie “Bilans LZO w praktyce”

Zapraszamy na szkolenie otwarte Bilans LZO w praktyce, które odbędzie się 10.05.2016 r. w Poznaniu. Szkolenie skierowane jest do specjalistów ds. ochrony środowiska lub osób odpowiedzialnych za dział ochrony środowiska

Czytaj więcej »