Fundusze Unijne

Zarządzanie specyficznymi wymaganiami klientów. Warsztaty na bazie wymagań Ford wraz z wymaganiami koniecznymi do uzyskania statusu MSA Q1

ID 9404

Potwierdzenie kwalifikacji:

Certyfikat SQD Alliance

Czas trwania:

2 dni

Opis szkolenia

Celem szkolenia jest zaznajomienie uczestników z wymaganiami klienta Ford, jakie zostały określone w ramach Specyficznych Wymagań Klienta (CSR) oraz powiązanych wymaganiach (CR) dla dostawców bezpośrednich do Forda. W czasie szkolenia prezentowane są zagadnienia związane z narzędziami i metodami wymaganymi przez klienta w ramach zarządzania projektem (APQP) i w trakcie zatwierdzenia wyrobu i procesu (PPAP), a także w późniejszej produkcji seryjnej. Problematyczne zagadnienia związane z wdrożeniem i utrzymywaniem tych wymagań są omawiane na bieżąco z trenerem, co pozwala na odniesienie zagadnień teoretycznych do praktyki zawodowej uczestników.

Grupa docelowa

Szkolenie skierowane do osób odpowiedzialnych za identyfikację, wdrożenie i późniejszy nadzór nad wymaganiami klienta Ford w zakresie Systemu Zarządzania Jakością opartego na IATF 16949, a także do osób odpowiedzialnych za wdrażanie nowych projektów oraz proces zatwierdzenia wyrobu i procesu.

Zawartość

 • Definicja Specyficznych Wymagań Klienta w odniesieniu do IATF.
 • Definicje i pojęcia wymagane przez Ford.
 • Omówienie wymagań zawartych w CSR Ford względem IATF i PPAP.
 • Omówienie podstaw SAQ.
 • Omówienie podstaw MMOG.

Egzamin/test

Po zakończonym szkoleniu przewidziany jest test pisemny dla uczestników, weryfikujący nabytą wiedzę.

Potwierdzenie kwalifikacji

Po szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat uczestnictwa SQD Alliance.

Efekty kształcenia

 • Zapoznanie się z najnowszymi specyficznymi wymaganiami klienta Ford w zakresie Systemu Zarządzania Jakością opartym na IATF oraz względem procedury zatwierdzenia wyrobu i procesu produkcyjnego PPAP.
 • Zapoznanie się z wymaganymi przez klienta Ford narzędziami, jakie stosuje się na etapie rozwoju wyrobu i procesu oraz w późniejszej produkcji seryjnej.

Cena zawiera

Materiały szkoleniowe, wydanie certyfikatu, obiad, przerwy kawowe, komfortową salę wykładową z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?