Fundusze Unijne

Rozporządzenie Conflict Minerals

ID 3170

Potwierdzenie kwalifikacji:

Certyfikat SQD Alliance

Czas trwania:

2 godziny

Opis szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie się z wymaganiami prawa dotyczącego stosowania/pozyskiwania minerałów (metali: wolframu, cyny, tantalu, złota) z regionów dotkniętych konfliktami oraz uzyskanie informacji o procedurach dotyczących przygotowania raportu CMRT oraz analizy i weryfikacji informacji otrzymanych od dostawców.

Grupa docelowa

Szkolenie jest kierowane do osób pracujących w działach: zakupów, ochrony środowiska, logistyki, osób odpowiedzialnych za spełnianie wymogów prawnych i wszystkich osób zainteresowanych tematyką bezkonfliktowego pozyskiwania minerałów.

Zawartość

 • Rozporządzenie Conflict Minerals:
 • czym są “minerały z regionów ogarniętych konfliktami”,
 • które kraje lub obszary są uznawane za obszary wysokiego ryzyka,
 • należyta staranność – co oznacza, jak działa,
 • limity,
 • terminy,
 • procedury zgłaszania – CMRT.

Potwierdzenie kwalifikacji

Po szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat uczestnictwa SQD Alliance.

Cena zawiera

wydanie certyfikatu.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?