Fundusze Unijne

Szkolenia pierwsza pomoc

Seminarium „Pierwsza pomoc w czasie pandemii” oraz wakacyjna promocja

Nowe wytyczne ERC dot. COVID-19

Obecnie, mając na uwadze kryzys spowodowany pandemią COVID-19 naturalnym jest, że próbujemy optymalizować koszty. Na zdrowiu swoim i swoich pracowników nie warto jednak oszczędzać. Tak jak wcześniej, wypadki i zachorowania zagrażające życiu nadal się zdarzają.

W Polsce, niezależnie od wirusa, ponad 13 000 osób dziennie trafia na szpitalne oddziały ratunkowe z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia, związanego z cukrzycą, udarami mózgu, czy zatrzymaniami pracy serca.

Sytuacja, w jakiej znaleźliśmy się, zwiększa ryzyko zakażenia nowym koronawirusem w trakcie udzielania pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Dlatego ważne jest, aby udzielający pierwszej pomocy wiedzieli, jak jej bezpiecznie udzielać.

Podczas naszych seminariów wykwalifikowani ratownicy medyczni kładą szczególny nacisk na przekazanie wiedzy nt. nowych wytycznych ERC oraz pokazują, jak bezpiecznie i z najmniejszym narażeniem swojego zdrowia udzielać pomocy poszkodowanym.

Seminarium „Pierwsza pomoc w czasie pandemii” NOWOŚĆ!

Zawartość seminarium:

  • Wprowadzenie do zagadnień pierwszej pomocy.
  • Podstawy prawne.
  • Łańcuch przeżycia – kolejność działań na miejscu zdarzenia.
  • Resuscytacja krążeniowo-oddechowa u dorosłych.
  • Udzielanie pierwszej pomocy w czasie pandemii.

Czas trwania: 1,5 godziny

Dowiedz się więcej o seminarium

Wakacyjna promocja na szkolenia z pierwszej pomocy

Tylko teraz wszystkie szkolenia z pierwszej pomocy objęte są 10% rabatem. Promocja obejmuje szkolenia zamówione oraz zrealizowane do 31.08.2020 r. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?