Szkolenia pierwsza pomoc

Seminarium “Pierwsza pomoc w czasie pandemii” oraz wakacyjna promocja

Nowe wytyczne ERC dot. COVID-19

Obecnie, mając na uwadze kryzys spowodowany pandemią COVID-19 naturalnym jest, że próbujemy optymalizować koszty. Na zdrowiu swoim i swoich pracowników nie warto jednak oszczędzać. Tak jak wcześniej, wypadki i zachorowania zagrażające życiu nadal się zdarzają.

W Polsce, niezależnie od wirusa, ponad 13 000 osób dziennie trafia na szpitalne oddziały ratunkowe z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia, związanego z cukrzycą, udarami mózgu, czy zatrzymaniami pracy serca.

Sytuacja, w jakiej znaleźliśmy się, zwiększa ryzyko zakażenia nowym koronawirusem w trakcie udzielania pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Dlatego ważne jest, aby udzielający pierwszej pomocy wiedzieli, jak jej bezpiecznie udzielać.

Podczas naszych seminariów wykwalifikowani ratownicy medyczni kładą szczególny nacisk na przekazanie wiedzy nt. nowych wytycznych ERC oraz pokazują, jak bezpiecznie i z najmniejszym narażeniem swojego zdrowia udzielać pomocy poszkodowanym.

Seminarium „Pierwsza pomoc w czasie pandemii” NOWOŚĆ!

Zawartość seminarium:

  • Wprowadzenie do zagadnień pierwszej pomocy.
  • Podstawy prawne.
  • Łańcuch przeżycia – kolejność działań na miejscu zdarzenia.
  • Resuscytacja krążeniowo-oddechowa u dorosłych.
  • Udzielanie pierwszej pomocy w czasie pandemii.

Czas trwania: 1,5 godziny

Dowiedz się więcej o seminarium

Wakacyjna promocja na szkolenia z pierwszej pomocy

Tylko teraz wszystkie szkolenia z pierwszej pomocy objęte są 10% rabatem. Promocja obejmuje szkolenia zamówione oraz zrealizowane do 31.08.2020 r. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Personel dla firmy

Rozwiązania personalne dla Twojej firmy

Czy Twoja firma ma obecnie problemy z pracownikami? Chciałbyś zabezpieczyć swoją firmę przed skutkami kryzysu? Wiemy, jak Ci pomóc! Od lat wspieramy firmy w zakresie rozwiązań personalnych. Dostarczamy m.in. pracowników

Czytaj więcej »

Konferencja Regionalna VDA QMC

W dniu 09.06.2017 w Luboniu k. Poznania odbyła się Konferencja Regionalna VDA QMC, organizowana przez Verband der Automobilindustrie przy współudziale licencjobiorcy na teren Polski, Team Prevent Poland. Konferencja skierowana była

Czytaj więcej »