Szkolenia w formie videokonferencji

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce, przestrzegając procedur bezpieczeństwa wdrażanych w firmach, umożliwiamy naszym klientom:

  • zorganizowanie szkoleń dedykowanych (zamówionych dla pracowników danej firmy),
  • udział w szkoleniach otwartych

w formie videokonferencji.

Dzięki zapewnieniu uczestnikom dostępu do aplikacji CISCO Webex Meetings, Microsoft Teams lub Skype możemy zrealizować wybrane szkolenia z zakresu:

  • jakości,
  • bezpieczeństwa pracy,
  • ochrony środowiska,
  • zarządzania zdrowiem.

Weź udział w szkoleniu pokazowym i przekonaj się, jakie to proste! Najbliższe godzinne szkolenia pokazowe odbędą się w dniach 02.04, 03.04, 08.04, 15.04.2020 r.

Nasi specjaliści dopracowali formułę szkolenia tak, aby spełnić Twoje oczekiwania pod kątem aktywności uczestników, testów sprawdzających czy dokumentacji szkoleniowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem szkolenia dedykowanego w swojej firmie lub udziałem w szkoleniu otwartym, skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania i poinformujemy o możliwości przeprowadzenia danego szkolenia w formie videokonferencji.

Kontakt ws. szkoleń jakościowych:
Katarzyna Hoinkis
tel.:+48 883 318 203
katarzyna.hoinkis@teamprevent.com

Kontakt ws. szkoleń HSE:
Dominika Rozmus
tel.: +48 882 041 392
dominika.rozmus@teamprevent.pl

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Pierwsza pomoc dla każdego

Pierwsza pomoc dla każdego

Co roku, w drugą sobotę września obchodzimy Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. Z tej okazji zapraszamy do udziału w akcji „Pierwsza pomoc dla każdego”, w ramach której otrzymasz bezpłatny dostęp do

Czytaj więcej »

IT wspiera rezultaty biznesowe

Raport Salesforce „2016 State of IT” to wyniki badań ponad 2200 firm z całego świata. Ukazuje współczesną rolę IT w biznesie: jak firmy o najlepszych, przeciętnych i słabszych rezultatach przechodzą

Czytaj więcej »