Szkolenie aktualizacyjne VDA 6.1

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym szkoleniu na licencji VDA QMC Szkolenie aktualizacyjne dla auditorów 1, 2 oraz 3 strony wg VDA 6.1, które odbędzie się 23.07.2018 r. w Pszczynie.

VDA QMC ustaliło na nowo wymagania dla systemów zapewnienia jakości w książkach VDA 6.1, VDA 6.2 oraz VDA 6.4.

Książki te w połączeniu z książką VDA 6 „Wytyczne certyfikacji“ opisują postępowania dla przeprowadzania auditów certyfikujących systemów zapewnienia jakości poprzez licencjonowane przez VDA QMC jednostki certyfikujące.

Podstawą dla wydania certyfikatów VDA jest spełnienie ustalonych w powyższych książkach wymagań dla danych systemów zapewnienia jakości.

Zadanie licencjonowanych auditorów polega przy tym na odpowiedniej ocenie tych systemów w ramach ich auditów.

Na bazie tych nowelizacji ważne jest aby auditorzy wszystkich szczebli poszerzyli swoje wiadomości dotyczące istotnych zmian w książce VDA 6.1 i połączonych z nimi nowelizacji książki VDA 6.

Celem tego szkolenia aktualizacyjnego jest zapoznanie auditorów z istotnymi zmianami oraz częściowe odświeżenie posiadanych wiadomości.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Konkurs Dobrych Praktyk

Konkurs Dobrych Praktyk pn. “Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy” jest elementem europejskiej kampanii informacyjnej “Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie” prowadzonej przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU-OSHA).

Czytaj więcej »

X Forum Automotive za nami!

W dniach 9-10 października br. w Karpaczu odbyło się X Jubileuszowe Forum Branży Motoryzacyjnej. Organizatorami konferencji byli Team Prevent Poland oraz TUV NORD Polska. Tegoroczne jubileuszowe Forum było szczególne. Jak

Czytaj więcej »

Finał akcji “Szczęśliwsze dzieci”

W miniony czwartek 24 kwietnia br. oficjalnie zakończyła się akcja „Szczęśliwsze dzieci”. Akcja, która powstała z inicjatywy pracowników BAD oraz przy wsparciu Team Prevent Poland okazała się ogromnym sukcesem i

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.