Szkolenie e-learningowe ochrona środowiska

Szkolenie składa się z 7 modułów, w których po kolei omawiane są podstawowe wymagania prawne dla przedsiębiorstw w ochronie środowiska, takie jak :

  • Podstawowe obowiązki firm korzystających ze środowiska.
  • Opłaty za korzystanie ze środowiska.
  • Gospodarka odpadami przemysłowymi.
  • Gospodarka opakowaniami w zakładzie.
  • Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami.
  • Krajowy rejestr uwalniania i transferu zanieczyszczeń.
  • Obowiązki firm związane z emisją do środowiska oraz prawo kontroli organów zewnętrznych.
  • Korzyści dla zakładu wynikające z działań proekologicznych.

Każdy moduł zakończony jest krótkim testem. Szkolenie zostaje zaliczone po przejściu wszystkich modułów i pozytywnym zaliczeniu poszczególnych testów.

Z myślą o Państwa potrzebach dostosowaliśmy standardowy przekaz wiedzy z zakresu prawa ochrony środowiska do, jakże użytecznej dzisiaj, alternatywnej formy edukacji, która pozwala na samodzielną i elastyczną naukę w dogodnym czasie i miejscu. Dzięki proponowanemu szkoleniu będą mogli Państwo poszerzyć zakres swojej wiedzy, jak również zorientować się w jakim stopniu sami spełniają Państwo wymogi prawa ochrony środowiska.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze szkolenia!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Spotkanie licencjobiorców VDA QMC

Spotkanie licencjobiorców VDA QMC

W połowie maja w Berlinie odbyło się coroczne, już dziesiąte spotkanie licencjobiorców VDA QMC, tym razem pod tytułem przewodnim “Future Search Conference”. W spotkaniu wzięli udział licencjobiorcy z: USA, Włoch,

Czytaj więcej »

ESET

W swoich działaniach stawiamy na najlepsze rozwiązania i oprogramowanie wiodących firm w branży. Od kilku lat korzystamy i polecamy naszym klientom oprogramowanie firm partnerskich, m.in. ESET. ESET NOD32 Antivirus to

Czytaj więcej »
Zarządzanie Kryzysowe

Zarządzanie Kryzysowe

Od wielu lat rozwijamy naszą organizację, jak również współpracę ze sprawdzonymi bardzo wartościowymi Partnerami biznesowymi – aby móc w odpowiedniej chwili zaproponować poniżej skrótowo opisany wyjątkowy produkt. Jest to najbardziej

Czytaj więcej »
Auditowanie systemów zarządzania wg wytycznych ISO 19011

Szkolenie aktualizacyjne VDA 6.1

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym szkoleniu na licencji VDA QMC Szkolenie aktualizacyjne dla auditorów 1, 2 oraz 3 strony wg VDA 6.1, które odbędzie się 23.07.2018 r. w Pszczynie.

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.