szkolenie elearning stanowiska robotnicze

szkolenie elearning stanowiska robotnicze

Jedyne takie szkolenie na rynku! Sprawdź już dzisiaj, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich pracowników. Nigdy wcześniej nie mogłeś przeprowadzić szkolenia okresowego bhp dla pracowników robotniczych w formie e-learningu. Teraz to możliwe! Nasze szkolenie przygotowane jest na bazie wieloletnich doświadczeń, przeszkoliliśmy w tej formule już ponad 15 tysięcy pracowników, dołącz do nich!

Szkolenie e-learningowe bhp dla pracowników robotniczych

Teraz to możliwe! Skorzystaj ze szkoleń dla pracowników robotniczych w formie samokształcenia, czyli szkolenia e-learningowego. Dzięki takiej formule, która jest w pełni bezpieczna dla Twoich pracowników, spełnisz wymogi prawne, ale przede wszystkim zapewnisz pracownikom rzetelną wiedzę, zaprezentowaną w ciekawy sposób.

Zobacz jak wyglądają nasze szkolenia e-learningowe

Dlaczego warto?

 • Zawartość merytoryczna odpowiadająca wymogom prawnym.
 • Estetyczny i przejrzysty wygląd.
 • Nowoczesna platforma e-learningowa, zapewniająca rozwiązania sprzyjające nauce.
 • Pomocne filmy instruktażowe, ciekawe i interaktywne quizy oraz ćwiczenia ułatwiające przyswajanie wiedzy.
 • Konsultacje merytoryczne ze specjalistami, za pomocą czatu lub telefonicznie – jesteśmy cały czas do dyspozycji Twojej i Twoich pracowników.
 • Testy cząstkowe oraz test końcowy weryfikujące zdobytą wiedzę – żebyś miał pewność, że wiedza pozyskana przez Twoich pracowników podczas szkolenia została potwierdzona.
 • 12-letnie doświadczenie w szkoleniach e-learningowych gwarantujące pozytywne efekty kształcenia.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby niezależnie od obecnej sytuacji Twoi pracownicy nadal mogli się szkolić i zdobywać potrzebną im wiedzę. Kończy się ważność ich szkoleń? Dzięki naszej pomocy nie musisz się już o to martwić.

Sprawdź, jakie udogodnienia przygotowaliśmy dla pracodawcy

 • Możliwość korzystania z funkcji „koordynatora”.
 • Szybki dostęp do statusu szkoleń i śledzenia postępów pracowników w realizacji szkolenia.
 • Podgląd zaświadczeń online.
 • Do 3 dni roboczych od ukończenia szkolenia, dostęp do elektronicznej wersji zaświadczenia, a wraz z końcem miesiąca zbiorcza wysyłka oryginałów pod wskazany adres pracodawcy.
 • Wsparcie w dostosowaniu struktury szkolenia do potrzeb firmy.

Szkolenia wstępne bhp dla Twoich pracowników

Przyjąłeś nowych pracowników, których nie możesz skierować obecnie na szkolenie stacjonarne? Mamy na to rozwiązanie! Ustalimy dogodny termin i przeszkolimy Twoich pracownik zdalnie, z wykorzystaniem nowoczesnych platform do videkonferencji.

Wypróbuj bezpłatnie

Jesteś niezdecydowany? Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatny 7-dniowy dostęp do pełnej wersji szkolenia.

Wybierz ofertę dla swojej firmy

Dzięki temu, że od lat współpracujemy z firmami z różnych branż, wiemy, jak różne są ich oczekiwania. Dlatego każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb, wspólnie analizujemy aktualną sytuację Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Zobacz, co o naszych szkoleniach mówią nasi klienci

Szkolenie online, to świetne rozwiązanie na obecną sytuacje, co do jakości połączenia było dobre, bez zakłóceń. Kontakt z trenerem wymaga zachowania zasad, ale wszystkie pytania mogłam zadać i uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi. W niedużej grupie bez większych trudności można było się porozumieć.

Edyta Adamczyk, Igloo Sp. z o.o.

Szkolenie, w którym brałem udział spełniło moje oczekiwania. Na pewno atutem są ciekawe ćwiczenia, które wymuszają na uczestniku aktywną pracę z kursem. Filmy doskonale obrazują treści szczególnie ważne, a ich zapamiętanie staje się o wiele prostsze.

Wojciech Solik, prezes PIK Pszczyna

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Natalia Kadela
tel.: +48 797 703 452
e-learning@teamprevent.pl

Dominika Rozmus
tel.: +48 882 041 392
e-learning@teamprevent.pl

lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.