Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatny webinar „Bezpieczeństwo epidemiologiczne w firmie pod lupą – czy na pewno wszystko robisz dobrze?”

18 lutego 14:30 - 16:00

Bezpłatny

Już nie można zapisywać się na to szkolenie.

Wkrótce minie rok odkąd zmagamy się z pandemią COVID-19. Jak pokazują statystyki oraz bezpośrednie rozmowy z właścicielami firm wiele z nich, bazując na ogólnych wytycznych rządu, nie radzi sobie ze skutkami zakażeń SARS-CoV-2.

Wśród pracowników koordynujących procesy bezpieczeństwa epidemiologicznego często pojawia się problem niewystarczających kompetencji, w tym podstawowej wiedzy z zakresu zdrowia publicznego czy epidemiologii. Nieodpowiedni dobór metod zwalczających COVID-19 (np. środków ochronnych, dezynfekcji, testowania) oraz brak umiejętności śledzenia kontaktów w miejscu pracy, wyłącznie pogłębiają negatywne skutki epidemii.

Wiele z firm wprowadziło procedury czy zapisy, które działają tylko na papierze albo nie przynoszą oczekiwanych efektów. Warto zatem sprawdzić, czy wszystko działa tak jak powinno. Podczas bezpłatnego webinaru „Bezpieczeństwo epidemiologiczne w firmie pod lupą – czy na pewno wszystko robisz dobrze?” przedstawimy krok po kroku, jakie elementy powinny zostać uwzględnione w planach epidemiologicznych oraz jakie są najczęstsze problemy przedsiębiorców związane z prowadzonymi działaniami przeciwepidemicznymi. Dodatkowo każdy uczestnik webinaru otrzyma check-listę, zgodnie z którą będzie mógł sprawdzić jakie elementy są wdrożone w jego firmie, a które wymagają dopracowania lub wsparcia ekspertów.

Prowadząca: Anna Bagnowska – specjalista zdrowia publicznego, ekspert ds. epidemiologii i kontroli zakażeń w podmiotach leczniczych i zakładach produkcyjnych. W swojej praktyce zawodowej przeprowadziła ponad 100 kontroli sanitarnych nad szczepieniami ochronnymi i niepożądanymi odczynami poszczepiennymi oraz uczestniczyła w procesie dystrybucji i przechowywania szczepionek. Aktualnie wspiera przedsiębiorców w walce ze skutkami epidemii.

 

 

 

Szczegóły

Data:
18 lutego
Czas:
14:30 - 16:00
Koszt:
Bezpłatny
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

SQD Alliance – Szkolenie online
Batorego 19
Pszczyna, 43-200
Telefon:
+48 32 326 30 08

Organizator

Zarządzanie zdrowiem – epidemiologia
Telefon:
+48 883 318 209
Email:
zarzadzaniezdrowiem@sqda.pl