Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czy spanie jest przereklamowane? (webinar)

17 lutego 14:30 - 15:30

Bezpłatny

Już nie można zapisywać się na to szkolenie.

Sen to najczęściej ta rzecz, którą dorośli poświęcają by wydłużyć nieco swoją dobę. Nasz biologiczny rytm dobowy nie zawsze ułatwia nam nasze funkcjonowanie, a przecież jest tyle rzeczy do zrobienia… Jak pokazuje życie różnie bywa u nas ze spaniem. Czasem mimo długiego snu i tak odczuwamy zmęczenie i senność w ciągu dnia. Nie wątpliwie mocno nie doceniamy wagi snu dla naszego zdrowia i samopoczucia, a warto to zmienić. Weź udział w spotkaniu jeśli zależy Ci na Twoim zdrowiu i chcesz zacząć się wysypiać. Podczas webinaru odpowiemy na następujące pytania:

  • Czy sen leczy?
  • Ile możemy nie spać?
  • Jaka moc drzemie w drzemkach?
  • Jak spać lepiej?

 

WIOLETA KOJZAR

Ekspert ds. zarządzania zdrowiem i zdrowia publicznego, specjalista ds. procedur związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym w zakładach pracy.

Absolwentka zdrowia publicznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku public relations. W swej codziennej pracy zajmuje się opracowaniem programów bezpieczeństwa epidemiologicznego, prowadzeniem audytów epidemiologicznych, doradztwem z zakresu budowania systemów zarządzania zdrowiem w firmach, wdrażaniem programów zdrowotnych, tworzeniem polityk zdrowotnych oraz budowaniem prozdrowotnych postaw wśród pracowników, poprzez efektywną komunikację z beneficjentami projektów, organizowanie akcji i eventów prozdrowotnych czy też analizy stanu zdrowia pracowników. Wspiera firmy w budowaniu odpowiedzialnego biznesu. Dodatkowo tworzy oraz prowadzi szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich, związanych zarówno z promocją zdrowia jak i zarządzaniem. Autorka artykułów z zakresu zarządzania zdrowiem.

Szczegóły

Data:
17 lutego
Czas:
14:30 - 15:30
Koszt:
Bezpłatny
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

SQD Alliance – Szkolenie online
Batorego 19
Pszczyna, 43-200
Telefon:
+48 32 326 30 08

Organizator

Szkolenia OHS
Telefon:
+48 32 326 30 08
Email:
szkolenia.ohs@sqda.pl