Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak się zmotywować i zrealizować postanowienia noworoczne? (Webinar)

20 stycznia 2022 14:30 - 15:30

Bezpłatny

Już nie można zapisywać się na to szkolenie.

Opis:
Początek nowego roku zwykle skłania nas do podsumowań dotychczasowych działań i wyznaczania nowych celów.  Może to być dobry czas na wprowadzenie kilku zmian w swoim życiu albo poprawy niekorzystnych nawyków. Motywacja jest niezbędnym elementem do realizacji postanowień noworocznych. Szkolenie dedykowane jest osobom, które chciałyby odpowiednio uruchomić swoją motywację i zwiększyć szansę osiągnięcia zamierzonych celów.Program szkolenia:

  • Najczęściej popełniane błędy w przygotowaniu postanowień noworocznych.
  • Spojrzenie psychologii sportu na pojęcie celów.
  • Małe kroki wielkie skoki w tenisie – jak zastosować wykorzystywaną przez sportowców rutynę przedstartową w swojej pracy i realizować zamierzone cele biznesowe.
  • Dialog wewnętrzy – moja komunikacja wsparcia w postanowieniach.
  • Panel dyskusyjny.

Prowadząca:
Marta Zaborowska

absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Opolskiego i Psychologii Sportu Pozytywnego Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach, Instruktor Artystycznych Form Rekreacji Ruchowej, absolwentka AWF
w Katowicach. Posiada kwalifikacje certyfikowanego trenera organizacji, interwenta kryzysowego, konsultanta odporności psychicznej MTQ Plus i MTQ Sport. Od 2007 roku aktywnie współpracuje z firmami o różnorodnej kulturze organizacyjnej.

Jej przykład pokazuje, że można spełniać marzenia, łączy pracę w branży szkoleniowej w roli trenera biznesu z pasją jaką jest sport. Doświadczenie zdobyte w prowadzeniu treningu mentalnego dla zawodników i drużyn z różnych dyscyplin sportu implementuje do biznesu, koncentrując się na rozwoju cech klientów o charakterze psychologicznym, takich jak pewność siebie, poczucie własnej skuteczności, wyznaczanie realnych celów, budowanie zaangażowanych zespołów, umiejętności radzenia sobie ze stresem i kryzysem. Organizacje,
z którymi pracuje wyposaża w konkretne narzędzia stymulujące rozwój pracowników.

Szczegóły

Data:
20 stycznia 2022
Czas:
14:30 - 15:30
Koszt:
Bezpłatny
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Szkolenia OHS
Telefon:
+48 32 326 30 08
Email:
szkolenia.ohs@sqda.pl