Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatny webinar: Kiedy targają nami emocje – jak radzić sobie ze stresem?

28 stycznia 2021 15:00 - 16:30

Bezpłatny

Już nie można zapisywać się na to szkolenie.

W skali światowej więcej niedyspozycji zdrowotnych jest skutkiem chorób psychicznych, niż fizycznych. W Europie, około połowa pracowników czuje się psychicznie obciążona pracą, co z kolei prowadzi do powstania napięcia psychicznego. Pandemia COVID-19 tylko pogłębiła ten problem. Światowa Organizacja Zdrowia określa stres jako jedno z największych niebezpieczeństw XXI wieku.

Webinar porusza problemy związane z radzeniem sobie ze stresem, które w dobie pandemii szczególnie dotykają wiele osób i odpowie na pytanie jak radzić sobie ze smutkiem i lękiem. Dowiesz się, jak reagować na stres w sposób konstruktywny oraz korzystać ze wsparcia współpracowników i bliskich osób, a także jak stosować zasady właściwej regeneracji sił i energii, by efektywnie realizować swoje role społeczne.

Prowadzący:

Marta Melka-Roszczyk

Doktorka nauk o zdrowiu, psycholożka, psychoterapeutka oraz biegła sądowa. W swojej prywatnej praktyce zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz psychoterapią par i małżeństw. Warsztat pracy opiera o paradygmat psychoanalityczny. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Kwalifikacje zdobyła na Uniwersytecie Wrocławskim (Magister Psychologii), Pomorskim Uniwersytecie Medycznym (Doktor Nauk o Zdrowiu) oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej).

Szczegóły

Data:
28 stycznia 2021
Czas:
15:00 - 16:30
Koszt:
Bezpłatny
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

SQD Alliance – Szkolenie online
Batorego 19
Pszczyna, 43-200
Telefon:
+48 32 326 30 08

Organizator

Zarządzanie zdrowiem
Telefon:
+48 517 011 818
Email:
zarzadzaniezdrowiem@sqda.pl