unia_31
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Praktyczne zastosowanie Planu Kontroli (ID 9107)

12 września 09:00 - 16:00

1.770 PLN netto

Zapisz się

Zostało tylko 15 miejsc.

(Wypełnij tylko w przypadku szkolenia na licencji VDA QMC oraz szkolenia okresowego BHP)
W przypadku zgłoszenia większej liczby osób na ten sam termin szkolenia otwartego zostanie przyznany rabat:
  • dla drugiego uczestnika 5%,
  • dla trzeciego i kolejnych uczestników 10% rabatu.
W przypadku zgłoszenia większej liczby osób na ten sam termin szkolenia otwartego zostanie przyznany rabat:
  • dla drugiego uczestnika 5%,
  • dla trzeciego i kolejnych uczestników 10% rabatu.

W przypadku zgłoszenia większej liczby osób na ten sam termin szkolenia otwartego zostanie przyznany rabat:

  • dla drugiego uczestnika 5%,
  • dla trzeciego i kolejnych uczestników 10% rabatu.

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających oraz uczestników szkoleń jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000269551. Państwa dane będą przetwarzane w celu organizacji, przeprowadzenia oraz rozliczenia szkolenia, w którym biorą Państwo udział. Dane mogą być także przetwarzane w celu ustalenia i obrony przed roszczeniami do czasu przedawnienia roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych sprawi, że nie będą mogli Państwo brać udziału w szkoleniu.

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom biorącym udział w organizacji i przeprowadzeniu szkolenia, w przypadku szkoleń na licencji VDA QMC – licencjodawcy VDA QMC, czyli Qualitäts Management Center im Verband der Automobilindustrie e.V., Behrenstraße 35 10117 Berlin.

Informujemy, że mają Państwo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu oraz wniesienia skargi na przetwarzanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osób zgłaszających oraz uczestników znajdą Państwo w klauzuli informacyjnej oraz w Polityce prywatności.
Tribe Loading Animation Image

Opis szkolenia

Podstawowym celem tworzenia planu kontroli w procesach zaawansowanego planowania jakości wyrobu jest zapewnienie wytwarzania wyrobów zgodnie z wymaganiami klienta. Dokonuje się tego poprzez dostarczenie strukturalnego podejścia do projektu, selekcji i wdrożenia nowo wytworzonych metod kontroli dla całego systemu. W efekcie Plan Kontroli opisuje działania, które są wymagane w każdej fazie procesu, tak aby dane wyjściowe były pod kontrolą. Podczas szkolenia uczestnicy mają okazję do zapoznania się z zagadnieniami związanymi z rozwojem, tworzeniem, elementami i innymi istotnymi informacjami dotyczącymi budowania tego dokumentu.

Grupa docelowa

Szkolenie skierowane jest do kierowników projektów, pracowników zaangażowanych w proces projektowy, inżynierów oraz wszystkich osób zaangażowanych w budowanie oraz rozwój (zespół interdyscyplinarny) planu kontroli w poszczególnych fazach rozwoju projektu.

Zawartość

Plan Kontroli

  • Cel Planu Kontroli.
  • Fazy rozwoju Planu Kontroli w procesie APQP.
  • Kluczowe dane wejściowe.
  • Format Planu Kontroli (AIAG).
  • Wymagania IATF 16949.
  • Narzędzia wspierające metodologię Planu Kontroli:
    • Proces Flow Diagram
    • Podstawy PFMEA
    • Zależności między PFMEA a Planem Kontroli
    • Lista kontrolna Planu Kontroli – AIAG

Literatura

  • APQP AIAG
  • IATF 16949

Egzamin/test

Po zakończonym szkoleniu przewidziany jest test pisemny dla uczestników, weryfikujący nabytą wiedzę.

Potwierdzenie kwalifikacji

Po szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat uczestnictwa SQD Alliance.

Efekty kształcenia

  • Nabycie umiejętności samodzielnego opracowywania i aktywnego uczestnictwa w zespole interdyscyplinarnym przy tworzeniu i aktualizacji
  • Planów Kontroli.
  • Zapoznanie się z dobrą praktyką w zakresie opracowywania i nadzorowania Planów Kontroli.
  • Zrozumienie zasad próbkowania i korzyści z wykorzystywania narzędzi analizy statystycznej w tworzeniu Planów Kontroli.
  • Umiejętność auditowania Planu Kontroli zgodnie z listą kontrolną przywoływaną w podręczniku AIAG.

Powiązane szkolenia

  • ID 9103 – Zaawansowane planowanie jakości wyrobu (APQP) i proces zatwierdzania części produkcyjnych (PPAP) w ujęciu AIAG
  • ID 602 – Zapewnienie poziomów dojrzałości nowych części
    wg VDA MLA
  • ID 410 – Zatwierdzenie procesu produkcyjnego i wyrobu
    wg VDA 2 (PPA)
  • ID 415 – Kluczowe metody jakości przemysłu motoryzacyjnego. Moduł I (APQP / VDA MLA, PPAP / VDA 2, PFC, FMEA, CP)
  • ID 9106 – Praktyczne zastosowanie FMEA w zarządzaniu jakością
  • ID 9109 – Moderator zespołów interdyscyplinarnych

Cena zawiera

Materiały szkoleniowe w formie PDF, wydanie certyfikatu.

Szczegóły

Data:
12 września
Czas:
09:00 - 16:00
Koszt:
1.770 PLN netto
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

SQD Alliance – Szkolenia
Telefon:
+48 32 73 38 219
Email:
szkolenia@sqda.pl
Strona internetowa:
https://sqda.pl/