unia_31
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Programy wellbeingowe – jak tego nie robić? (Darmowy webinar)

20 kwietnia 14:30 - 15:30

Zapisz się

Join 13 others!

Administratorem danych zawartych w formularzu jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.
Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych zawarte są w polityce prywatności.

Tribe Loading Animation Image

Zarządzanie zdrowiem pracowników i wdrażanie programów wellbeingowych są jak podróż życia, w którą zabiera się całą firmę i trzeba wszystkich zadowolić. Czy rzeczywiście można to zrobić? To pytanie pozostaje otwarte, ale jest kilka rzeczy, które decydują o sukcesie takiego programu. Podczas naszego spotkania dowiesz się, jakich błędów unikać w programach wellbeingowych i jak one wpływają na ich przebieg oraz odbiór.

Program webinaru:

  • Ahoj przygodo! – Na co komu PDCA programu wellbeingowego?
  • Bez pilota też damy radę! – Dlaczego ważne jest wyznaczenie osoby odpowiedzialnej?
  • Kto by to liczył? – Po co komu mierzenie efektów?
  • Jakoś to będzie. – Czy można przewidzieć trudności?
  • Wszystko przez tę komunikację! – Jaka powinna być „właściwa” komunikacja w programach wellbeingowych?

 

Prowadząca:

Wioleta Kojzar

– Ekspertka ds. zarządzania zdrowiem i edukacji zdrowotnej, specjalistka zdrowia publicznego

Ekspertka ds. zarządzania zdrowiem i edukacji zdrowotnej, specjalistka zdrowia publicznego, która w codziennej pracy wspiera firmy w tworzeniu systemów zarządzania zdrowiem i prowadzeniu edukacji zdrowotnej w firmach, kształtując postawy prozdrowotne. Jest konsultantką w ramach badań dot. zdolności do pracy i badaniu potrzeb pracowników. Opracowuje analizy i strategie zarządzania zdrowiem dla pracodawców. Doświadczony trener kompetencji zdrowotnych. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko pojętego zdrowia, zdrowego stylu życia, profilaktyki chorób cywilizacyjnych i nowotworowych, stresu i budowania odporności psychicznej. Koordynowała program przesiewowej profilaktyki raka piersi, w ramach pracy w podmiocie leczniczym. Od blisko 10 lat organizuje eventy prozdrowotne i badania medyczne w firmach, w tym badania mammograficzne i usg. Autorka artkułów z zakresu zarządzania zdrowiem. Prelegentka na konferencjach branżowych, inicjatorka Forum Zdrowego Biznesu i Konkursu Liderów Zdrowego Biznesu.

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Czas:
14:30 - 15:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://shc.sqda.pl/

Organizator

Szkolenia – OHS
Telefon:
+48 32 326 30 08