Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zagrożenia w pracy zespołowej – gaslighting, mobbing, przekraczanie granic (webinar)

18 marca 14:30 - 16:00

Bezpłatny

Już nie można zapisywać się na to szkolenie.

Natura pracy w zespole sprawia, że potknięcia i problemy są nieuniknione. Członkowie zespołu nie zawsze muszą się dogadywać, aczkolwiek atmosfera pracy jest bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na czerpanie satysfakcji z tej pracy. Często mówi się o motywacji pracowników, ich zaangażowaniu, jednocześnie pomijając budowanie świadomości w sferze zdrowych relacji w zespole. Mobbing, czy gaslighting to działania destruktywne, które niosą ze sobą daleko idące konsekwencje nie tylko dla osób nimi dotkniętych, ale także dla całej organizacji. Z drugiej strony zdarza się, że pojęcie mobbingu jest nadmiernie wykorzystywane przez niektóre osoby, którym na przykład nie spodobała się krytyka ze strony przełożonego. Podczas webinaru zostanie wyjaśnione znaczenie tych pojęć. Psycholog, która na co dzień prowadzi psychoterapię zwróci uwagę na to czym są te zjawiska, jak się objawiają i jak z nimi walczyć.

 

Program
  • Wyjaśnienie pojęć gaslighting, mobbing.
  • Przyczyny pojawiania się omawianych zjawisk w przestrzeni zawodowej.
  • Konsekwencje zagrożeń i radzenie sobie z ich skutkami.
  • Skuteczne sposoby zapobiegania zjawiskom takim jak mobbing, gaslighting oraz metody radzenia sobie z ich konsekwencjami.

 

Prowadząca: Marta Melka-Roszczyk

Doktorka nauk o zdrowiu, psycholożka, psychoterapeutka oraz biegła sądowa. W swojej prywatnej praktyce zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz psychoterapią par i małżeństw. Warsztat pracy opiera o paradygmat psychoanalityczny. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Kwalifikacje zdobyła na Uniwersytecie Wrocławskim (Magister Psychologii), Pomorskim Uniwersytecie Medycznym (Doktor Nauk o Zdrowiu) oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej).

 

 

 

Szczegóły

Data:
18 marca
Czas:
14:30 - 16:00
Koszt:
Bezpłatny
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

SQD Alliance – Szkolenie online
Batorego 19
Pszczyna, 43-200
Telefon:
+48 32 326 30 08

Organizator

Zarządzanie zdrowiem – epidemiologia
Telefon:
+48 883 318 209
Email:
zarzadzaniezdrowiem@sqda.pl