Team Prevent na konferencji „Praktyczna kultura bezpieczeństwa”

W dniach 25-27 września br. w Ciechocinku miała miejsce II edycja konferencji Praktyczna kultura bezpieczeństwa. Jako firma o znaczącej pozycji na rynku zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w niniejszej konferencji, w ramach której Team Prevent wygłosił prelekcję na temat pierwszej pomocy. Prelekcja naszego specjalisty wywołała duże zainteresowanie wśród uczestników konferencji, którzy w swych dociekaniach na koniec zasypali go licznymi pytaniami.
Podczas wystąpień przedstawicieli różnych firm wywiązywały się dyskusje, w trakcie których uczestnicy konferencji zwracali uwagę na najbardziej newralgiczne aspekty związane z bezpieczeństwem, z jakimi borykają się w swej codziennej pracy. Konferencja była okazją do wymiany licznych doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. 
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Najnowsze zmiany w Kodeksie pracy 2016

1 stycznia 2016 roku weszły w życie nowe przepisy Kodeksu pracy. Najważniejsze zmiany w Kodeksie dotyczą umów o pracę oraz urlopów rodzicielskich. Aby odnaleźć się w gąszczu nowych przepisów zapraszamy

Czytaj więcej »