Fundusze Unijne

Team Prevent na konferencji Volkswagen Poznań

W dniach 24-25.09.2014 r. w Poznaniu odbyła się 3. Ogólnopolska Konferencja Jakościowa Dostawców Motoryzacyjnych. Wśród 180 firm zaproszonych do udziału w konferencji była również firma Team Prevent. Podczas tegorocznej konferencji nasza firma przygotowała stoisko wystawowe promujące szkolenia na licencji VDA QMC.

Głównym celem organizowanej przez Volkswagen Poznań Konferencji Jakościowej Dostawców Motoryzacyjnych było podniesienie świadomości jakościowej wśród firm tworzących łańcuch dostaw w polskim przemyśle motoryzacyjnym.

Konferencję otworzyła prezentacja „Odpowiedzialność za jakość”, podczas której przedstawione zostały tzw. „geny jakości”, którymi kieruje się koncern Volkswagen. Kolejne wystąpienie „Zarządzanie jakością w przemyśle samochodowym VDA” przygotowane przez Pana Roberta Frank skupiło się wokół struktury organizacyjnej VDA, nowości w podręcznikach VDA oraz wizji i strategii na przyszłość. Na mapie prezentującej partnerów VDA QMC na całym świecie, nie zabrakło również Team Prevent Poland – jedynego w Polsce licencjonowanego przedstawiciela VDA QMC.

W dalszej części konferencji jej uczestnicy wzięli udział w licznych warsztatach oraz prezentacjach tematycznych, a także odwiedzili stoiska wystawowe. Firma Team Prevent promowała szkolenia na licencji VDA QMC. Osoby odwiedzające nasze stoisko zapoznały się ze specyfiką szkoleń VDA, rodzajami szkoleń oferowanych na licencji VDA QMC, a także harmonogramem szkoleń na rok 2015.

Szkolenia organizowane przez Team Prevent prowadzone są przez kompetentnych trenerów wywodzących się z grup roboczych lub zatwierdzanych każdorazowo przez VDA QMC. Dodatkowo dużą zaletą kształcenia się i podwyższania swoich kompetencji w zakresie VDA QMC jest bezpośredni dostęp do specyficznych dla branży uregulować wypracowanych przez komitety techniczne VDA.

Wszystkim osobom goszczącym na naszym stoisku pragniemy serdecznie podziękować za mile spędzony czas i bardzo ciekawe rozmowy. Jesteśmy przekonani, że dzięki udziałowi w tak prestiżowym wydarzeniu firma Team Prevent dała się poznać jako firma z dużym potencjałem i godna zaufania.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?