Team Prevent na konferencji Volkswagen Poznań

W dniach 24-25.09.2014 r. w Poznaniu odbyła się 3. Ogólnopolska Konferencja Jakościowa Dostawców Motoryzacyjnych. Wśród 180 firm zaproszonych do udziału w konferencji była również firma Team Prevent. Podczas tegorocznej konferencji nasza firma przygotowała stoisko wystawowe promujące szkolenia na licencji VDA QMC.

Głównym celem organizowanej przez Volkswagen Poznań Konferencji Jakościowej Dostawców Motoryzacyjnych było podniesienie świadomości jakościowej wśród firm tworzących łańcuch dostaw w polskim przemyśle motoryzacyjnym.

Konferencję otworzyła prezentacja „Odpowiedzialność za jakość”, podczas której przedstawione zostały tzw. „geny jakości”, którymi kieruje się koncern Volkswagen. Kolejne wystąpienie „Zarządzanie jakością w przemyśle samochodowym VDA” przygotowane przez Pana Roberta Frank skupiło się wokół struktury organizacyjnej VDA, nowości w podręcznikach VDA oraz wizji i strategii na przyszłość. Na mapie prezentującej partnerów VDA QMC na całym świecie, nie zabrakło również Team Prevent Poland – jedynego w Polsce licencjonowanego przedstawiciela VDA QMC.

W dalszej części konferencji jej uczestnicy wzięli udział w licznych warsztatach oraz prezentacjach tematycznych, a także odwiedzili stoiska wystawowe. Firma Team Prevent promowała szkolenia na licencji VDA QMC. Osoby odwiedzające nasze stoisko zapoznały się ze specyfiką szkoleń VDA, rodzajami szkoleń oferowanych na licencji VDA QMC, a także harmonogramem szkoleń na rok 2015.

Szkolenia organizowane przez Team Prevent prowadzone są przez kompetentnych trenerów wywodzących się z grup roboczych lub zatwierdzanych każdorazowo przez VDA QMC. Dodatkowo dużą zaletą kształcenia się i podwyższania swoich kompetencji w zakresie VDA QMC jest bezpośredni dostęp do specyficznych dla branży uregulować wypracowanych przez komitety techniczne VDA.

Wszystkim osobom goszczącym na naszym stoisku pragniemy serdecznie podziękować za mile spędzony czas i bardzo ciekawe rozmowy. Jesteśmy przekonani, że dzięki udziałowi w tak prestiżowym wydarzeniu firma Team Prevent dała się poznać jako firma z dużym potencjałem i godna zaufania.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Staż Sukcesem Naukowca

    W ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  i zaangażowania Team Prevent Poland polscy naukowcy mają szansę połączenia swojej wiedzy teoretycznej z podejściem praktycznym. Jesteśmy pewni, że staż

Czytaj więcej »

Konkurs EURO 2016

10 czerwca o godzinie 21:00 rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2016. Z tej okazji oddając się atmosferze piłkarskiej rywalizacji firma Team Prevent uruchomiła specjalną platformę do typowania

Czytaj więcej »

Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem

Nowotwory złośliwe są w Polsce drugą po chorobach układu krążenia najczęstszą przyczyną zgonów. W wyniku tych schorzeń umiera rocznie około 96 tysięcy Polaków, co stanowi 25% wszystkich zgonów. Prognozy na

Czytaj więcej »

Bezpieczna praca w ogrodzie

Rozpoczynając prace w ogrodzie naszą uwagę poświęcamy szeregu zadań, jakie mamy do wykonania. Niestety bardzo rzadko jednak przy tej okazji pamiętamy o własnym bezpieczeństwie. Większość czynności wykonujemy, nie myśląc o

Czytaj więcej »