Team Prevent na Święcie Rodziny u Kulejących Aniołów

W piątek 27 czerwca br. firma Team Prevent miała ogromną przyjemność uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego połączonego ze Świętem Rodziny organizowanym przez Koło PSOUU w Pszczynie. Spotkanie rozpoczęło się od występów artystycznych podopiecznych Stowarzyszenia. Dzieci zabrały nas w niezapomnianą podróż na księżyc, zatańczyły do największych muzycznych przebojów oraz odśpiewały swój hymn „Aloha aloha”. Całość dopełniały kolorowe dekoracje i stroje, w których bohaterowie tego dnia prezentowali się wspaniale. 

Liczne podziękowania dla rodziców, rodzeństwa i opiekunów sprawiły, że na nie jednej twarzy pojawił się uśmiech i łzy wzruszenia. Bezgraniczne wsparcie i zaangażowanie w działalność ośrodka dyrekcji i opiekunów Kulejących Aniołów nie tylko wzbudziły podziw, ale przede wszystkim szacunek za pracę, którą na co dzień wykonują.

Po części artystycznej przyszła kolej na zabawę. Tanecznym krokiem, przy akompaniamencie Pana Michała Czysza, wszyscy razem uczcili rozpoczynające się wakacje. Skoczna i wesoła muzyka porwała do tańca nie tylko dzieci i opiekunów, ale także rodziców i zaproszonych gości. Aby dodatkowo nieco osłodzić tą uroczystość firma Team Prevent podarowała podopiecznym Kulejących Aniołów przepyszne torty, z których uśmiechała się mądra sowa i wesołe słoneczko,  życząc udanych wakacji i dużo słońca.

Dziękujemy dyrekcji Kulejących Aniołów za zaproszenie i tak miłe przyjęcie. Każde spotkanie z Państwem i Państwa podopiecznymi uświadamia nam, że jest jeszcze wiele dobrego do zrobienia, a każda nawet najmniejsza pomoc może sprawić radość drugiej osobie.

Dziękujemy również Piekarni „u Brzęczka” za wsparcie przy zakupie ciast. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję współpracować przy tak szczytnych wydarzeniach.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Katalog szkoleń 2013

Dział szkoleń Team Prevent Poland zaprasza do zapoznania się z nowym katalogiem szkoleń na rok 2013. Wersję online harmonogramu szkoleń udostępniliśmy tutaj. Formularz zamówienia katalogu szkoleń 2013. W razie jakichkolwiek

Czytaj więcej »

Katalog szkoleń on-line

W odpowiedzi na Państwa liczne zapytania, dotyczące elektronicznej wersji naszego nowego wykazu szkoleń na nadchodzący rok 2012, mamy przyjemność oddać w Państwa ręce katalog szkoleń w wersji on-line. Elektroniczna wersja

Czytaj więcej »

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy

Z wielką przyjemnością zapraszamy na szkolenie otwarte „Pierwsza pomoc wraz z resuscytacją krążeniowo-oddechową i użyciem automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED”, które odbędzie się 16. kwietnia br. w siedzibie firmy Team Prevent

Czytaj więcej »