Fundusze Unijne

Team Prevent na Targach Control w Stuttgardzie

W dniach 05-08.05.2014 nasza firma wzięła udział w Międzynarodowych Targach Kontroli Jakości w Stuttgarcie. Z ponad 900 wystawców z 32 krajów Team Prevent był jedyną firmą z Polski. Targi umożliwiły wszystkim zainteresowanym zobaczenie specjalistycznych procesów w sferze produkcji i inżynierii badania przyszłości.

Nasza firma zaprezentowała się jako wsparcie w dziedzinie szkoleń oraz Control & Rework. Targi jakościowe o
dbywały się w 4 halach, w każdej z hali firmy miały swoje stoiska, na których prezentowały swoje usługi w formie prezentacji i pokazów. Każda firma w indywidualny sposób zachęcała zwiedzających do zapoznania się z ich stoiskiem.

Stoisko Team Prevent wyróżniało się swoimi kolorami oraz ciągle uśmiechniętą ekipą, która reprezentowała naszą firmę na tym międzynarodowym wydarzeniu. Cieszy nas fakt, że tak wiele osób udało się nam zainteresować naszą ofertą i mieliśmy okazję porozmawiać z bardzo interesującymi osobami. Jesteśmy przekonani, że dzięki targom firma Team Prevent dała się poznać jako firma z dużym potencjałem i godna zaufania.

Wszystkim osobom goszczącym na naszym stoisku pragniemy serdecznie podziękować za mile spędzony czas i bardzo ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem już za rok.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn