Team Prevent na Targach Control w Stuttgardzie

W dniach 05-08.05.2014 nasza firma wzięła udział w Międzynarodowych Targach Kontroli Jakości w Stuttgarcie. Z ponad 900 wystawców z 32 krajów Team Prevent był jedyną firmą z Polski. Targi umożliwiły wszystkim zainteresowanym zobaczenie specjalistycznych procesów w sferze produkcji i inżynierii badania przyszłości.

Nasza firma zaprezentowała się jako wsparcie w dziedzinie szkoleń oraz Control & Rework. Targi jakościowe o
dbywały się w 4 halach, w każdej z hali firmy miały swoje stoiska, na których prezentowały swoje usługi w formie prezentacji i pokazów. Każda firma w indywidualny sposób zachęcała zwiedzających do zapoznania się z ich stoiskiem.

Stoisko Team Prevent wyróżniało się swoimi kolorami oraz ciągle uśmiechniętą ekipą, która reprezentowała naszą firmę na tym międzynarodowym wydarzeniu. Cieszy nas fakt, że tak wiele osób udało się nam zainteresować naszą ofertą i mieliśmy okazję porozmawiać z bardzo interesującymi osobami. Jesteśmy przekonani, że dzięki targom firma Team Prevent dała się poznać jako firma z dużym potencjałem i godna zaufania.

Wszystkim osobom goszczącym na naszym stoisku pragniemy serdecznie podziękować za mile spędzony czas i bardzo ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem już za rok.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Kompetentne zarządzanie stresem

KOMPETENTNE ZARZĄDZANIE STRESEM Pszczyna, 25-26 kwietnia  Celem szkolenia Kompetentne zarządzanie stresem jest nauka umiejętności niwelowania negatywnych  skutków stresu, a w konsekwencji utrzymanie skuteczności i efektywności zawodowej na wysokim poziomie. Szkolenie

Czytaj więcej »
Norma ISO 45001 w Twojej organizacji

Norma ISO 45001 w Twojej organizacji

Przypominamy, że 12 marca br. decyzją International Organization for Standardization (ISO), opublikowano normę ISO 45001:2018. Standard ten określa wymagania dotyczące systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (BHP) wraz z wytycznymi

Czytaj więcej »

III BRUNCH JAKOŚCIOWY już za nami!

Dziękujemy Państwu za udział w III BRUNCHU JAKOŚCIOWYM! Zapraszamy na kolejne edycje spotkań w nowym roku. ***** Zapraszamy Państwa do udziału w organizowanym przez Team Prevent Poland III BRUNCHU JAKOŚCIOWYM.

Czytaj więcej »