Team Prevent na Targach Control w Stuttgardzie

W dniach 05-08.05.2014 nasza firma wzięła udział w Międzynarodowych Targach Kontroli Jakości w Stuttgarcie. Z ponad 900 wystawców z 32 krajów Team Prevent był jedyną firmą z Polski. Targi umożliwiły wszystkim zainteresowanym zobaczenie specjalistycznych procesów w sferze produkcji i inżynierii badania przyszłości.

Nasza firma zaprezentowała się jako wsparcie w dziedzinie szkoleń oraz Control & Rework. Targi jakościowe o
dbywały się w 4 halach, w każdej z hali firmy miały swoje stoiska, na których prezentowały swoje usługi w formie prezentacji i pokazów. Każda firma w indywidualny sposób zachęcała zwiedzających do zapoznania się z ich stoiskiem.

Stoisko Team Prevent wyróżniało się swoimi kolorami oraz ciągle uśmiechniętą ekipą, która reprezentowała naszą firmę na tym międzynarodowym wydarzeniu. Cieszy nas fakt, że tak wiele osób udało się nam zainteresować naszą ofertą i mieliśmy okazję porozmawiać z bardzo interesującymi osobami. Jesteśmy przekonani, że dzięki targom firma Team Prevent dała się poznać jako firma z dużym potencjałem i godna zaufania.

Wszystkim osobom goszczącym na naszym stoisku pragniemy serdecznie podziękować za mile spędzony czas i bardzo ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem już za rok.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Finał akcji “Szczęśliwsze dzieci”

W miniony czwartek 24 kwietnia br. oficjalnie zakończyła się akcja „Szczęśliwsze dzieci”. Akcja, która powstała z inicjatywy pracowników BAD oraz przy wsparciu Team Prevent Poland okazała się ogromnym sukcesem i

Czytaj więcej »
Forum Zdrowego Biznesu

Odwołanie Forum Zdrowego Biznesu

Szanowni Państwo, w związku z coraz liczniejszymi rezygnacjami udziału w Forum Zdrowego Biznesu przez naszych klientów, którzy powołują się na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce, rosnący niepokój dot. bezpieczeństwa na

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.