Team Prevent Poland zaprasza do udziału w III FLOŚ

Tym razem w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska omawiany będzie temat:
 „Ekozarządzanie marką odpowiedzialnej firmy – wpływ zmian aspektów środowiskowych na doskonalenie systemu zarządzania środowiskowego”
Wzrastająca świadomość ekologiczna społeczeństwa to również wzrastające wymagania oraz oczekiwania wobec przedsiębiorców. To oni mają wpływ i są w 100% odpowiedzialni za właściwą identyfikację i  zarządzanie aspektami środowiska. Dobrze wdrożone i funkcjonujące systemy zarządzania środowiskowego zapewniają spełnienie wymagań prawnych oraz minimalizację wpływu na środowisko w ramach ciągłego doskonalenia.  

Czy system zarządzania środowiskowego przeszkadza czy pomaga? Jego utrzymanie jest kosztowne i nie opłaca się go wdrażać? Jakie są Państwa doświadczenia? W jaki sposób dobrze prowadzić system i radzić sobie z wyzwaniami opowiedzą liderzy ochrony środowiska pracujący w zakładach przemysłowych spełniających wysokie standardy ochrony środowiska.
Na rynku krajowym jak i międzynarodowym konsumenci nie tylko wybierają te oferty, które są atrakcyjne pod względem jakości i ceny, wymagają aby wybierane przez nich produkty spełniały wymagania ochrony środowiska.
Odpowiedzialne zarządzanie aspektami środowiskowymi, podnosi atrakcyjność przedsiębiorstwa na rynku. Udoskonalając systemy zarządzania idziemy w stronę rozwoju.  Dla producentów jest to zwiększony prestiż, dla konsumentów czyste sumienie i świadomość dobrego wyboru. Każde działanie zmierzające w kierunku stosowania i propagowania proekologicznego nastawienia ma rzeczywisty pozytywny oddźwięk. Tak więc wspierając inicjatywę propagowania proekologicznego wizerunku zapraszamy do poszerzania grona przedsiębiorców, których działalność jest  odpowiedzialna  społecznie i ekologicznie. Wierzymy, że takie działania przyniosą korzyści nam wszystkim już teraz oraz przyszłym pokoleniom.

O tym jak w praktyce przedstawia się podejście do zmian i doskonalenia w ramach aspektów środowiskowych będzie można porozmawiać podczas III Forum Liderów Ochrony Środowiska, na które gorąco Państwa zapraszamy.
Z wyrazami szacunku

Organizator Forum FLOŚ
Team Prevent Poland Sp. z o.o.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Promocja na podręczniki VDA

50% rabatu na wybrane publikacje VDA

Wraz z początkiem grudnia startuje świąteczna akcja promocyjna Wydawnictwa Team Prevent! Tylko do 15 grudnia aż z 50% rabatem możesz kupić wybrane publikacje VDA w języku niemieckim. ➡ Wytwarzasz wyroby

Czytaj więcej »