Team Prevent ponownie w rankingu Gazele Biznesu

Drugi rok z rzędu nasza firma Team Prevent Poland Sp. z o.o. została wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu 2018. Tym samym po raz kolejny dołączyliśmy do klubu Gazel Biznesu jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

Dziękujemy za wyróżnienie. Cieszymy się, że nasza firma została doceniona i znalazła się w tak zacnym gronie.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

III BRUNCH JAKOŚCIOWY już za nami!

Dziękujemy Państwu za udział w III BRUNCHU JAKOŚCIOWYM! Zapraszamy na kolejne edycje spotkań w nowym roku. ***** Zapraszamy Państwa do udziału w organizowanym przez Team Prevent Poland III BRUNCHU JAKOŚCIOWYM.

Czytaj więcej »

Team Prevent Poland zaprasza do udziału w III FLOŚ

Tym razem w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska omawiany będzie temat:  „Ekozarządzanie marką odpowiedzialnej firmy – wpływ zmian aspektów środowiskowych na doskonalenie systemu zarządzania środowiskowego” Wzrastająca świadomość ekologiczna społeczeństwa to

Czytaj więcej »

XII FLOŚ już 19.05.2017 r.

Przed nami kolejna, XII już edycja Forum Liderów Ochrony Środowiska. Tym razem spotkanie poświęcone będzie efektywności środowiskowej, a wizyta studyjna odbędzie się na terenie Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o.

Czytaj więcej »