Team Prevent w Salonie Bezpieczeństwa!

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego stoiska w tegorocznej edycji Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle, który odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2013 r. w Poznaniu w ramach targów Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska.

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na nasze stoisko, które mieścić się będzie w

h a l i   3 A ,   n u m e r   s t o i s k a   8 7

Już teraz możemy Państwa zapewnić, iż na naszym stoisku nie będą się Państwo nudzić, przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych atrakcji. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w targach są proszone o kontakt pod adresem mailowym:

 

lub telefonicznie pod numerem:

 

Spotkanie podczas tragów jest świetną okazją do poznania naszego Teamu i przekonania się o naszym profesjonalizmie.

 

Targi ITM to platforma ośmiu salonów branżowych umożliwiających prezentacje ofert prawie tysiąca wystawców i firm reprezentowanych z 30 krajów. Targi uzupełniają prestiżowe konferencje i szkolenia.

 

ITM wyróżnia międzynarodowy charakter uczestników: ponad 50% zagranicznych wystawców, 10% zagranicznych zwiedzających. Zwiedzający ITM Polska to profesjonaliści zainteresowani konkretnymi markami, przyjeżdżający na poznańskie targi przemysłowe w celu zakupu maszyn (ponad 40% to osoby podejmujące decyzje inwestycyjne).

 

ITM Polska to również transfer technologii do przemysłu – możliwość wyszukania inwestorów w ramach Centrum Doradztwa i Zgłaszania Potrzeb na Innowacje.

 

Zespół Team Prevent Poland serdecznie zaprasza Państwa do uczestnictwa w targach i do odwiedzin naszego stoiska.

 

Do zobaczenia w Salonie Bezpieczeństwa!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

II BRUNCH JAKOŚCIOWY!

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w organizowanym przez Team Prevent Poland BRUNCHU JAKOŚCIOWYM , podczas którego przedstawimy Państwu nowości w specyficznych wymaganiach klientów grupy Volkswagena

Czytaj więcej »
E-learning stworzony na nowo

E-learning stworzony na nowo

Rok 2019 to dla nas rok nowych technologii i zmian w naszej ofercie. Po kilkumiesięcznej pracy zapraszamy do poznania zupełnie nowego, interaktywnego e-learningu. Nowe kursy

Czytaj więcej »

Relacja: XII FLOŚ

Za nami XII edycja Forum Liderów Ochrony Środowiska, która odbyła się 19 maja 2017 roku we współpracy firmy Team Prevent Poland Sp. z o.o. i

Czytaj więcej »