Team Prevent z Gazelą Biznesu


11 marca 2019 r. w Warszawie odbyła się 19. Gala „Gazele Biznesu” organizowana przez Puls Biznesu. Firma Team Prevent Poland Sp. z o.o. została wyróżniona i dołączyła do klubu Gazel Biznesu jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm. Na Gali w Warszawie reprezentowali nas Joanna Duda wraz z Dariuszem Grzegorczykiem, którzy odebrali nagrodę.

Nasza firma w rankingu ogólnopolskim uplasowała się na 387. miejscu, w rankingu wojewódzkim natomiast na 44. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Firmy otworzyły się na zdrowie

5 listopada drzwi Team Prevent Poland otworzyły się i zaprosiły firmy z całej Polski do udziału w Otwartych Dniach Zdrowia. Dzień poświęcony zdrowiu oraz wdrażaniu polityki prozdrowotnej w przedsiębiorstwie okazał

Czytaj więcej »

Katalog szkoleń 2013

Dział szkoleń Team Prevent Poland zaprasza do zapoznania się z nowym katalogiem szkoleń na rok 2013. Wersję online harmonogramu szkoleń udostępniliśmy tutaj. Formularz zamówienia katalogu szkoleń 2013. W razie jakichkolwiek

Czytaj więcej »