Fundusze Unijne

TeamPrevent PL aktywnie uczestniczył w VI Międzynarodowych Zimowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym!

W dniach 27 i 29 stycznia odbyły się VI Międzynarodowe Zimowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym Szczyrk 2011. Impreza zorganizowana przez Bielskie  Pogotowie Ratunkowe, odbywała się pod honorowym patronatem Minister Zdrowia, Wojewody Śląskiego i Powiatu Bielskiego.
 
Przez trzy dni na specjalnie przygotowanych stacjach, w zadaniach praktycznych rywalizowało ze sobą 45 polskich i 16 zagranicznych (z Litwy, Ukrainy, Grecji, Belgi, Niemiec, Angli i USA)  podstawowych i specjalistycznych zespołów wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego, a także zespołów innych jednostek ratownictwa (ALS).
 
Firma Team Prevent jako jeden ze sponsorów imprezy, uczestniczyła nie tylko w samych Mistrzostwach, ale brała czynny udział w zorganizowanym I Międzynarodowym Forum Managerów Systemu Ratownictwa Medycznego.
Podczas tego Forum,  Managerowie poszczególnych krajów prezentowali działające u nich Systemy Ratownictwa Medycznego, co pozwoliło na poznanie przez gości nie tylko zasad działania systemu, ale także problemów z którymi borykają się koledzy z innych krajów.

Konferencja była okazją do wymiany wiedzy, doświadczeń, pogłębienia analizy problemów Systemu Ratownictwa Medycznego, próbą wypracowania ponadsystemowych rozwiązań i koncepcji oraz zawiązania współpracy i roboczych grup problemowych.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?