TeamPrevent PL aktywnie uczestniczył w VI Międzynarodowych Zimowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym!

W dniach 27 i 29 stycznia odbyły się VI Międzynarodowe Zimowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym Szczyrk 2011. Impreza zorganizowana przez Bielskie  Pogotowie Ratunkowe, odbywała się pod honorowym patronatem Minister Zdrowia, Wojewody Śląskiego i Powiatu Bielskiego.
 
Przez trzy dni na specjalnie przygotowanych stacjach, w zadaniach praktycznych rywalizowało ze sobą 45 polskich i 16 zagranicznych (z Litwy, Ukrainy, Grecji, Belgi, Niemiec, Angli i USA)  podstawowych i specjalistycznych zespołów wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego, a także zespołów innych jednostek ratownictwa (ALS).
 
Firma Team Prevent jako jeden ze sponsorów imprezy, uczestniczyła nie tylko w samych Mistrzostwach, ale brała czynny udział w zorganizowanym I Międzynarodowym Forum Managerów Systemu Ratownictwa Medycznego.
Podczas tego Forum,  Managerowie poszczególnych krajów prezentowali działające u nich Systemy Ratownictwa Medycznego, co pozwoliło na poznanie przez gości nie tylko zasad działania systemu, ale także problemów z którymi borykają się koledzy z innych krajów.

Konferencja była okazją do wymiany wiedzy, doświadczeń, pogłębienia analizy problemów Systemu Ratownictwa Medycznego, próbą wypracowania ponadsystemowych rozwiązań i koncepcji oraz zawiązania współpracy i roboczych grup problemowych.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Pozytywna organizacja

Pozytywna organizacja

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie otwarte Pozytywna organizacja: Jak ją budować w Twojej firmie, które odbędzie się w Poznaniu (11.03.2019) oraz we Wrocławiu (13.05.2019). Warsztat „Pozytywna organizacja” jest najlepszym i jedynym

Czytaj więcej »
Forum Zdrowego Biznesu

Za nami Forum Zdrowego Biznesu 2018

26 września w Gliwicach, 17 października w Poznaniu oraz 14 listopada w Warszawie odbyła się druga już edycja Forum Zdrowego Biznesu. Główną ideą forum jest propagowanie prewencji w dbałości o

Czytaj więcej »
TOP automotive 2019: Ostatnie dni rejestracji

TOP automotive 2019: Ostatnie dni rejestracji

Konferencja TOP automotive zbliża się wielkimi krokami. Największa konferencja w branży motoryzacyjnej odbędzie się już pod koniec listopada (27-29.11) w Zakopanem. W ciągu 5 lat swojego istnienia Konferencja zdążyła zasłużyć

Czytaj więcej »