Fundusze Unijne

TtT Szkoła Trenerów

Czym jest Szkoła Trenerów?

To cykl szkoleń, których głównym celem jest dostarczenie wiedzy oraz rozwój umiejętności, kompetencji społecznych oraz osobistych osób, pracujących na stanowisku trenera (zarówno biznesu, umiejętności miękkich, jak i ekspertów branżowych) oraz osób planujących rozpocząć karierę jako trener zewnętrzny, czy też wewnętrzny, działający w ramach struktur swojej organizacji.

Kto prowadzi zajęcia w ramach Szkoły Trenerów?

Zajęcia przeprowadzane są przez wykwalifikowanych trenerów Greencoaching, a program Szkoły jest skonstruowany w sposób, który umożliwi uczestnikom optymalizację i usprawnienie sposobu prowadzenia szkoleń poprzez zapoznanie się z nowoczesnymi metodami i narzędziami, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku szkoleniowego.

Czym wyróżnia się Szkoła Trenerów?

  • Diagnostyka indywidualnych talentów trenerskich w oparciu o metodologię Extended DISC® i test talentów Gallupa.
  • Intensywne szkolenie kompetencji interpersonalnych dające Uczestnikom lepsze rozumienie i adekwatne reagowanie na procesy grupowe zachodzące podczas szkoleń.
  • Praktyczny charakter studiów, na każdym zjeździe solidna porcja ćwiczeń, narzędzi trenerskich, nowoczesnych metod prezentacji i aktywizacji uczestników.
  • Oparcie w rzetelnej wiedzy z zakresu psychologii uczenia się osób dorosłych i dynamiki grup.
  • Skupianie się na rozwiązywaniu trudnych sytuacji szkoleniowych i pracy z oporem.
  • Wymiana doświadczeń dotycząca identyfikowania potrzeb szkoleniowych oraz projektowania szkoleń w oparciu o sprawdzone metody i narzędzia.
  • Dokładna analiza umiejętności trenerskich i informacja zwrotna od doświadczonych trenerów i innych Uczestników podczas samplingu trenerskiego.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

Dział Szkoleń
+48 32 73 38 219

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?