unia_31

Tylko teraz! Szkolenie online nt. Conflict Minerals

Już 30.07.2020 r. zapraszamy do udziału w szkoleniu online „Rozporządzenie Conflict Minerals”, podczas którego rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat nowego rozporządzenia UE. Odpowiemy na pytania czym są „minerały z regionów ogarniętych konfliktami”, które kraje lub obszary są uznawane za obszary wysokiego ryzyka, a także jakie są limity, terminy oraz procedury zgłaszania.

Szkolenie poprowadzi Iwona Kopińska, kierownik ds. jakości oraz kierownik laboratorium, specjalista analityk. Od ponad 20 lat ściśle związana z chemią, badaniami laboratoryjnymi, środowiskiem i jakością. Chemia i ochrona środowiska to pasja, którą rozwija głównie poprzez szkolenia i przekazywanie swojej wiedzy innym.

Termin szkolenia: 30.07.2020
Czas trwania szkolenia: 2 godziny (11:00-13:00)
Koszt uczestnictwa: 150,00 zł netto

Zapisz się już dziś!
Weronika Wiza
weronika.wiza@sqda.pl
tel.: +48 883 318 201

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Akredytacja PCA

Jest nam niezwykle miło poinformować, że z dniem 1.02.2013 nasze Laboratorium pomiaru hałasu zdobyło uprawnienia do wykonywania akredytowanych pomiarów. Dokładny zakres akredytacji dostępny jest na stronie Polskiego Centrum Akredytacji. Nasza

Czytaj więcej »

Zapraszamy na III Team Turniej 2012

  Jak co roku, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na III Team Turniej, czyli organizowany przez pracowników firmy Team Prevent turniej piłki nożnej- jak zwykle nie zabraknie ciekawych wykładów oraz pokazów!

Czytaj więcej »

Bezpieczne grzybobranie

Jesienią w lasach można spotkać wiele osób, spacerujących w poszukiwaniu grzybów. Wiele z tych osób nie jest dostatecznie dobrze zorientowanych, które grzyby można zbierać, a których należy unikać. Jeśli się

Czytaj więcej »