V Forum Liderów Ochrony Środowiska

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne V Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbędzie się 12 marca br. w siedzibie firmy Team Prevent Poland Sp. z o.o. przy ul. Batorego 19 w Pszczynie.

Tym razem FLOŚ będzie okazją do wymiany doświadczeń na temat „Green Lean Manufacturing, czyli praktycznych sposobów ograniczania wpływów na środowisko oraz korzyści ekonomicznych związanych z minimalizacją strat w ramach efektywnego systemu zarządzania środowiskowego”.

Uczestnicy Forum będą mogli podzielić się wiedzą, doświadczeniem oraz indywidualnymi osiągnięciami w ramach omawianych zagadnień istotnych z punktu widzenia odpowiedzialnego zarządzania.

Koszt uczestnictwa: 65 zł netto

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 7 marca 2014 roku.

tel.: 32 / 32 63 021

e-mail: flos@teamprevent.com

Więcej informacji na temat V Forum Liderów Ochrony Środowiska można uzyskać w dziale Organizacji i Obsługi Klienta

Team Prevent Poland Sp. z o.o.

ul. Batorego 19

43-200 Pszczyna

tel.: 32 / 32 63 021

e-mail: flos@teamprevent.com

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Zmiany w ochronie środowiska

W ostatnim czasie weszły w życie przepisy wprowadzające zmiany w zakresie ochrony środowiska. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich. Nowości w ochronie środowiska: •    Nowe wzory rocznego sprawozdania o produktach w

Czytaj więcej »

Czy jakości można się nauczyć?

Wywiad z Panem Jakobem Kanią, pochodzi z dodatku nr 104 "Kongresy i konferencje", dołączonego do "Dziennika Gazety Prawnej". Czy jakości można się nauczyć? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musielibyśmy zdefiniować

Czytaj więcej »