Fundusze Unijne

VDA 19.1 Kontrola Czystości Technicznej w języku polskim

W ofercie Wydawnictwa Team Prevent jest już dostępny podręcznik VDA 19.1 Kontrola Czystości Technicznej w polskiej wersji językowej.

Po ukazaniu się pierwszego wydania VDA 19 w styczniu 2004 r. tematyka czystości technicznej bardzo zyskała na znaczeniu i obecnie stanowi integralną część jakości w przemyśle samochodowym. W związku z tym powstało wiele laboratoriów czystości przy zakładach samochodowych i przy zakładach ich dostawców, a także założono liczne laboratoria usługowe. Powstał profil zawodowy „kontrolera czystości technicznej”, jak również wiele stanowisk w przedsiębiorstwach (często działów), które zajmują się i koordynują czystość techniczną we wszystkich jej aspektach (patrz także VDA 19, część 2 „Czystość techniczna w montażu”).

Dzięki szerokiemu zastosowaniu i wielu doświadczeniom użytkowników wytycznych zawartych w VDA 19 po latach od ukazania się pierwszego wydania wyniknęła konieczność rozszerzenia go i wprowadzenia zmian.

Równocześnie dostosowano numerację: obecnie podręcznik „Kontrola czystości technicznej” posiada numer VDA 19.1, względnie VDA 19, część 1. W związku z tym tytuł jest teraz spójny z tytułem tomu drugiego, „Czystość techniczna w montażu”, który posiada numer VDA 19.2, względnie VDA 19, część 2.

Dzięki nowej strukturze i rozszerzeniu wydania drugiego zmienionego VDA 19 niniejszy podręcznik może być stosowany nie tylko do interpretacji, przeprowadzania i dokumentowania kontroli czystości w laboratorium, lecz nadaje się również do zastosowania w innych obszarach, takich jak zapewnienie jakości, projektowanie i rozwój lub zarządzanie dostawcami, jako szybkie wprowadzenie w temat.

Odwiedź stronę Wydawnictwa i kup książkę:
https://wydawnictwo-tp.pl/produkt/vda-19-1-kontrola-czystosci-technicznej-pl/


Wydawnictwo Team Prevent
+48 516 998 847
wydawnictwo@teamprevent.com

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?