VI FLOŚ

Zapraszamy na VI Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbędzie się w najbliższą środę 28 maja br. w siedzibie firmy Team Prevent Poland Sp. z o.o. przy ul. Batorego 19 w Pszczynie.

Podczas VI Forum poruszony zostanie temat projektów dotyczących efektywności energetycznej, w tym pozyskiwania funduszy na tego rodzaju  inwestycje.

Pomimo, iż w ciągu ostatnich 10 lat w Polsce dokonał się ogromny postęp w zakresie efektywności energetycznej, to wciąż dla wielu przedsiębiorstw jest to nowe zagadnienie. Efektywność energetyczna polskiej gospodarki jest około 3 razy niższa niż w najbardziej rozwiniętych krajach europejskich i około 2 razy niższa niż średnia w krajach Unii Europejskiej. Dane te świadczą o tym, że temat efektywności energetycznej należy propagować i stwarzać jak najwięcej okazji do pogłębiania wiedzy w tym zakresie.

Kolejna edycja Forum będzie doskonałą okazją do porozmawiania i podzielenia się swoimi doświadczeniami nie tylko na temat korzyści wynikających z efektywności energetycznej czy też obszarów możliwej optymalizacji zużycia energii, ale także na temat sposób pozyskiwania środków finansowych na wprowadzenie systemów zarządzania energią.

W programie:
1.       Prezentacja projektów realizowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
2.       Prezentacja projektów realizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w 100% dofinansowanych ze środków unijnych.
3.       Przedstawienie możliwości dofinansowania projektów inwestycyjnych w ramach konkursów przewidzianych w nowym okresie programowania 2014 – 2020r.
4.       Przedstawienie dofinansowań do projektów inwestycyjnych w zakresie OZE i  efektywności energetycznej (środki unijne i polskie) oraz dofinansowanie projektów innowacyjnych dotyczących nowych technologii wykorzystujących OZE (środki polskie – program GEKON)

Na spotkaniu gośćmi specjalnymi będą:
1.       Pan Wojciech Stawiany Przedstawiciel Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

2.       Specjaliści zajmujący się na co dzień pozyskiwaniem środków z funduszy europejskich i krajowych.

Ideą naszych spotkań jest propagowanie proekologicznego rozwoju działalności przemysłowej. Formuła Forum to darmowe i niezobowiązujące dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska. Globalnym celem FLOŚ jest wymiana doświadczeń, w celu efektywnego ograniczania wpływu na środowisko działalności przemysłowej. Jednocześnie jest to świetna okazja do propagowania własnych osiągnięć w ramach omawianych zagadnień istotnych z punktu widzenia odpowiedzialnego zarządzania. Żywy przykład jest najlepszą zachętą do wdrażania podobnych rozwiązań u innych.

Więcej informacji na temat VI Forum Liderów Ochrony Środowiska można uzyskać w dziale Organizacji i Obsługi Klienta lub na stronie internetowej www.teamprevent.com.
Koszt obsługi cateringowej: 65 zł netto

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 27 maja 2014 roku.
Dział Handlowy
tel.: 32/ 73 38 219
e-mail: flos@teamprevent.com

Zespół Team Prevent Poland Sp. z o.o.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Cichy zabójca – CZAD

W trakcie trwania okresu grzewczego wzrasta zagrożenie zatrucia tlenkiem węgla zwanego potocznie CZADEM. Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla- CZADEM, ginie kilkadziesiąt osób!!! Bardzo często nie ma to związku

Czytaj więcej »

Wakacje z licencją!

Jeżeli wakacyjne miesiące, a w szczególności lipiec nie kojarzą się Państwu z letnimi wyjazdami i beztroskim wypoczynkiem, a raczej zapowiadają pracę w biurze, zapraszamy do Pszczyny! Team Prevent umożliwia połączenie

Czytaj więcej »

Katalog szkoleń 2016

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym katalogiem szkoleń na rok 2016! W katalogu na rok 2016, który oddajemy w Państwa ręce, pojawiło się wiele nowości w

Czytaj więcej »

Odnowienie uprawnień Audytorów

Szanowni Państwo,  Przypominamy wszystkim audytorom, którym kończy się ważność karty i certyfikatu VDA QMC o zasadach odnowienia uprawnień: W celu wydania nowej karty (na następne 3 lata) należy przesłać formularz

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.