VI FLOŚ

Zapraszamy na VI Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbędzie się w najbliższą środę 28 maja br. w siedzibie firmy Team Prevent Poland Sp. z o.o. przy ul. Batorego 19 w Pszczynie.

Podczas VI Forum poruszony zostanie temat projektów dotyczących efektywności energetycznej, w tym pozyskiwania funduszy na tego rodzaju  inwestycje.

Pomimo, iż w ciągu ostatnich 10 lat w Polsce dokonał się ogromny postęp w zakresie efektywności energetycznej, to wciąż dla wielu przedsiębiorstw jest to nowe zagadnienie. Efektywność energetyczna polskiej gospodarki jest około 3 razy niższa niż w najbardziej rozwiniętych krajach europejskich i około 2 razy niższa niż średnia w krajach Unii Europejskiej. Dane te świadczą o tym, że temat efektywności energetycznej należy propagować i stwarzać jak najwięcej okazji do pogłębiania wiedzy w tym zakresie.

Kolejna edycja Forum będzie doskonałą okazją do porozmawiania i podzielenia się swoimi doświadczeniami nie tylko na temat korzyści wynikających z efektywności energetycznej czy też obszarów możliwej optymalizacji zużycia energii, ale także na temat sposób pozyskiwania środków finansowych na wprowadzenie systemów zarządzania energią.

W programie:
1.       Prezentacja projektów realizowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
2.       Prezentacja projektów realizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w 100% dofinansowanych ze środków unijnych.
3.       Przedstawienie możliwości dofinansowania projektów inwestycyjnych w ramach konkursów przewidzianych w nowym okresie programowania 2014 – 2020r.
4.       Przedstawienie dofinansowań do projektów inwestycyjnych w zakresie OZE i  efektywności energetycznej (środki unijne i polskie) oraz dofinansowanie projektów innowacyjnych dotyczących nowych technologii wykorzystujących OZE (środki polskie – program GEKON)

Na spotkaniu gośćmi specjalnymi będą:
1.       Pan Wojciech Stawiany Przedstawiciel Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

2.       Specjaliści zajmujący się na co dzień pozyskiwaniem środków z funduszy europejskich i krajowych.

Ideą naszych spotkań jest propagowanie proekologicznego rozwoju działalności przemysłowej. Formuła Forum to darmowe i niezobowiązujące dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska. Globalnym celem FLOŚ jest wymiana doświadczeń, w celu efektywnego ograniczania wpływu na środowisko działalności przemysłowej. Jednocześnie jest to świetna okazja do propagowania własnych osiągnięć w ramach omawianych zagadnień istotnych z punktu widzenia odpowiedzialnego zarządzania. Żywy przykład jest najlepszą zachętą do wdrażania podobnych rozwiązań u innych.

Więcej informacji na temat VI Forum Liderów Ochrony Środowiska można uzyskać w dziale Organizacji i Obsługi Klienta lub na stronie internetowej www.teamprevent.com.
Koszt obsługi cateringowej: 65 zł netto

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 27 maja 2014 roku.
Dział Handlowy
tel.: 32/ 73 38 219
e-mail: flos@teamprevent.com

Zespół Team Prevent Poland Sp. z o.o.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Bezpłatne szkolenia bhp

Od września do końca listopada zapraszamy na bezpłatne szkolenia okresowe bhp dla pracodawców i pracowników z województwa lubelskiego. Szkolenia mają na celu zapoznanie uczestników z wiedzą teoretyczną i praktyczną na

Czytaj więcej »

Katalog szkoleń 2018

Jest nam niezwykle miło, że po raz kolejny możemy zaprezentować Państwu nasz katalog szkoleń. Podobnie jak w latach ubiegłych znajdą w nim Państwo znane i sprawdzone produkty naszej firmy, ale

Czytaj więcej »