Fundusze Unijne

Wyjątkowy Dzień Kobiet: webinar „Siła kobiet”

Szukasz ciekawego sposobu na celebrację Dnia Kobiet w Twojej firmie? Zdecyduj się na praktyczny prezent, który odpowie na aktualne potrzeby pracownic. Obecnie kobiety starają się sprostać wymaganiom stawianym przez otoczenie i przez siebie same, co sprzyja pojawianiu się trudnych emocji. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiedź znajduje się w naszym webinarze “Siła kobiet – oswojenie trudnych emocji”. To świetny, praktyczny prezent dla żeńskiej części zespołu z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet.

Firmowy dzień kobiet – webinar to praktyczny, idealny prezent

Oczekiwania i wymagania, którym starają się sprostać kobiety, często prowadzą do nadmiernego, przewlekłego stresu, z którym ciężko sobie poradzić. W efekcie coraz więcej jest także przypadków wypalenia zawodowego. Na szczęście pracodawcy mogą skutecznie przeciwdziałać temu zjawisku oferując pacownicom, np. w ramach obchodów Dnia Kobiet w pracy, praktyczne warsztaty i webinary dotyczące radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

Podczas webinaru “Siła kobiet – oswojenie trudnych emocji”, który prowadzony jest przez psychologa, omówione zostaną m.in.:

Świętowanie Dnia Kobiet w firmie – co jeszcze możemy zaproponować Twoim pracownicom?

Webinary i szkolenia są świetnym pomysłem na to, by odpowiednio uczcić Dzień Kobiet w pracy i jednocześnie docenić żeńską część zespołu. Nasze szkolenie „Siła kobiet – oswojenie trudnych emocji” możesz wykupić w pakiecie firmowym lub dowolnie skompletować z innymi aktywnościami dedykowanymi z okazji Dnia Kobiet, o których możesz przeczytać w naszym artykule Zorganizuj Dzień Kobiet w Twojej firmie”.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?