Wyjątkowy Dzień Kobiet: webinar “Siła kobiet”

Obecnie kobiety starają się sprostać wymaganiom stawianym przez otoczenie i przez siebie same, co sprzyja pojawianiu się trudnych emocji. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiedź znajduje się w naszym webinarze “Siła kobiet – oswojenie trudnych emocji”, który odbędzie się 8 marca. To świetny, praktyczny prezent dla żeńskiej części zespołu z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet.

Podczas webinaru omówione zostaną:

  • Funkcje oraz rodzaje emocji.
  • Procesy utraty kontroli nad emocjami oraz ich konsekwencje.
  • Zespół wypalenia zawodowego oraz zespół stresu pourazowego jako efekty przeciążenia w życiu zawodowym.
  • Skuteczne mechanizmy i sposoby radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

Spotkanie poprowadzi Marta Melka-Roszczyk – doktorka nauk o zdrowiu, psycholożka, psychoterapeutka oraz biegła sądowa. W swojej prywatnej praktyce zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz psychoterapią par i małżeństw.

Na webinar możesz zapisać się indywidualnie lub wykupić pakiet firmowy.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

VIII Forum Liderów Ochrony Środowiska

Zapraszamy na kolejną VIII edycję Forum Liderów Ochrony Środowiska, którego tematem będzie „Ocena ryzyka środowiskowego wg ISO 14001 – najlepsze praktyki”. Tym razem spotkanie w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska

Czytaj więcej »

VI FLOŚ

Zapraszamy na VI Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbędzie się w najbliższą środę 28 maja br. w siedzibie firmy Team Prevent Poland Sp. z o.o. przy ul. Batorego 19 w Pszczynie.

Czytaj więcej »
Służby bhp okresowe bhp online

Szkolenie bhp online dla służb bhp

Tylko teraz! 4-dniowe szkolenie online okresowe bhp dla służb bhp: 27-30.04.2020 r. Weź udział w wyjątkowym, jedynym na rynku 4-dniowym szkoleniu okresowym online w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla

Czytaj więcej »