Weź udział w pokazowym szkoleniu online

Jeśli zastanawiasz się, czy szkolenie online to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twoich pracowników, weź udział w godzinnym, bezpłatnym szkoleniu pokazowym, podczas którego przekonasz się, dlaczego warto.

Szkolenia otwarte, jakie do tej pory oferowaliśmy w ramach naszego Katalogu szkoleń, w większości odbywają się dzisiaj w formie szkoleń online. Dodatkowo jeśli tego potrzebujesz, zorganizujemy dedykowane szkolenie online dla Twojej firmy – zamówione specjalne dla Twoich pracowników. W pełni bezpieczna formuła, umożliwiająca udział bez względu na miejsce, w jakim przebywają uczestnicy szkolenia.

Możemy dla Ciebie zrealizować wybrane szkolenia z zakresu:

  • jakości,
  • bezpieczeństwa pracy,
  • ochrony środowiska,
  • zarządzania zdrowiem.

Podczas szkolenia pokazowego będziesz mógł poznać nasz zespół i trenerów, a także dowiedzieć się:

  • w jaki sposób odbywają się szkolenia i konsultacje,
  • jakich narzędzi używamy,
  • jak rozwiązaliśmy kwestię materiałów szkoleniowych,
  • jak przeprowadzany jest test sprawdzający wiedzę uczestników.

Dodatkowo to idealny moment, abyś uzyskał odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz rozwiał swoje wątpliwości. Jesteśmy dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami i zapisz się na szkolenie pokazowe w dogodnym dla Ciebie terminie. Szkolenie odbędzie się w dniach: 02.04, 03.04, 08.04, 15.04, 27.04, 12.05, 27.05, 18.06.2020 r. 

Zapisz się także na szkolenie pokazowe, skupiające się wokół tematyki ochrony środowiska oraz systemów zarządzania. Szkolenie odbędzie się już 23.04, 07.05.2020 r.

Kontakt:

Magdalena Marciniak
tel.: +48 664 446 122
magdalena.marciniak@teamprevent.pl

Katarzyna Hoinkis
tel.:+48 883 318 203
katarzyna.hoinkis@teamprevent.com

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Szkolenie online pierwsza pomoc

Bezpłatny webinar: Pierwsza pomoc

Już 15 lipca odbędzie się bezpłatny webinar w ramach cyklu #HealthyMe, podczas którego dowiesz się jak reagować w sytuacji zagrożenia i udzielić pierwszej pomocy. Bezpłatny webinar: “Pierwsza pomoc na wakacjach”15.07.2021

Czytaj więcej »

WYBUCH W SANDEN MANUFACTURING POLAND

Wybuch pilarki tarczowej w zakładzie Sanden Manufacturing Poland w Polkowicach. W niewyjaśnionych okolicznościach doszło do eksplozji nieokreślonego gazu nagromadzonego wewnątrz maszyny – powstał on prawdopodobnie w skutek reakcji chemicznej, w

Czytaj więcej »

BRUNCH JAKOŚCIOWY

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w organizowanym przez Team Prevent Poland BRUNCHU JAKOŚCIOWYM , podczas którego przedstawimy Państwu nowości w specyficznych wymaganiach klientów grupy Volkswagena oraz GM. Są to między

Czytaj więcej »