Fundusze Unijne

Wyniki Konkursu EURO 2016

Wraz z ostatnim gwizdkiem finałowego meczu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 zakończył się również konkurs EURO 2016 organizowany przez Team Prevent Poland. Dzięki specjalnie stworzonej platformie internetowej mogliśmy wspólnie przeżywać emocjonujące rozgrywki, a dodatkowo wspólnie uczestniczyć w zabawie typowania wyników meczów.

W naszej zabawie udział wzięło w sumie 250 uczestników. Ogromnie cieszymy się, że konkurs EURO 2016 cieszył się tak dużym zainteresowaniem.

Zaangażowanie wszystkich osób biorących udział w konkursie było tak duże, że każdy zdobyty punkt był na wagę złota, a rywalizacja o pierwsze miejsce toczyła się do ostatniej minuty finałowego meczu.

Ostatecznie, po podliczeniu wszystkich zdobytych punktów, nagrody otrzymują:
I miejsce – dwudniowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Park Poniwiec w Ustroniu wraz z pakietem SPA & Wellness – Pan Rajmund Cybiński
II miejsce – Zestaw Pszczyńskich Przysmaków – Pan Paweł Ruszaj
III miejsce – piłka EURO 2016 – Pan Piotr Soboń

Gratulujemy!

Zarówno zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że był to dla Państwa czas świetnej zabawy i na własnej skórze mogliście Państwo poczuć dreszcz emocji związany z rozgrywanymi meczami.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?