X FLOŚ: Optymalizacja zużycia zasobów naturalnych i energii oraz wizyta w Kropli Beskidu

Temat:

Optymalizacja zużycia zasobów naturalnych i energii w przemyśle

Miejsce i data:

Krynica-Zdrój, 19-20.11.2015 r.

Program:

19.11.2015 r. Bloki prezentacyjne X FLOŚ w Hotelu Pegaz w Krynicy-Zdroju
Praktyczne osiągnięcia w zakresie wdrożenia standardu European Water Stewardship (EWS) na przykładzie zakładu produkcyjnego wody mineralnej Kropla Beskidu zaprezentują przedstawiciele firmy Coca-Cola HBC Polska.

20.11.2015 r. Wyjazd studyjny do zakładu Kropla Beskidu w Tyliczu

Efektywne wykorzystanie zasobów w praktyce

Optymalizacja zużycia zasobów oraz ich wykorzystanie odgrywa istotną rolę w każdym zakładzie, bez względu na sektor w jakim działa. Dodatkowo monitoring zasobów używanych w produkcji jest ważny zarówno ze środowiskowego punktu widzenia, jak i finansów organizacji.

Ostatnie lata pokazują, że bardziej efektywne wykorzystanie zasobów i kontrola zanieczyszczeń są ważnymi czynnikami pobudzającymi wzrost gospodarczy. Dlatego też ograniczenie kosztów związanych z użyciem poszczególnych mediów jest wyzwaniem dla każdego zakładu skłonnego podjąć walkę z marnotrawieniem tychże zasobów.

Weź udział w X FLOŚ
Podczas X Forum Liderów Ochrony Środowiska poruszony zostanie temat zużycia zasobów naturalnych i energii oraz możliwości ich racjonalnego wykorzystania. Partnerem 10. edycji FLOŚ będzie Kropla Beskidu, część koncernu Coca-Cola HBC Polska, której przedstawiciele zaprezentują praktyczne osiągnięcia wynikające z wdrożenia standardu European Water Stewardship (EWS).

Pierwszy dzień Forum będzie doskonałą okazją do dyskusji nad korzyściami jakie niesie za sobą optymalizacja zużycia zasobów przez zakłady przemysłowe, a także wymiany doświadczeń w tym zakresie. Drugiego dnia uczestnicy X FLOŚ odwiedzą zakład Kropla Beskidu w Tyliczu, gdzie przekonają się jak w praktyce wygląda wdrożenie standardu EWS.

Zostań prelegentem X FLOŚ

Ideą spotkań Forum Liderów Ochrony Środowiska jest propagowanie proekologicznego rozwoju działalności przemysłowej. Formuła Forum to niezobowiązujące dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska.

Dlatego każdą osobę zainteresowaną zaprezentowaniem swoich osiągnięć w realizacji programów prośrodowiskowych zapraszamy do wystąpienia w bloku prezentacyjnym X FLOŚ. Tematyka prezentacji może obejmować m.in. przykłady efektywnej gospodarki energią, surowcami, minimalizację emisji do środowiska, ograniczenie ryzyka zanieczyszczenia środowiska. Propozycje prosimy zgłaszać na adres e-mail flos@teamprevent.com do dnia 23.10.2015 r.

Kontakt i zgłoszenia:
Magdalena Puchałka
+48 32 32 63 008

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Świąteczny Brunch Jakościowy

  W dniu 18 grudnia br. w Hotelu Azyl w Kątach Wrocławskich po raz kolejny odbył się świąteczny BRUNCH JAKOŚCIOWY. Spotkanie cieszyło się jak zawsze dużym zainteresowaniem ze strony naszych

Czytaj więcej »

Szkolenie okresowe BHP

12 kwietnia tj. w czwartek o godzinie 9:00 w siedzibie naszej firmy w Pszczynie organizowane będzie otwarte szkolenie okresowe BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prawa muszą oni 

Czytaj więcej »
SQD Alliance logo

SQD Alliance prezentuje nowe logo

SQD Alliance stawia na nowoczesne i elastyczne podejście do klienta. Pomarańczowo-czarne barwy spółki mają przywoływać skojarzenia energetycznego działania, zindywidualizowanego podejścia do klienta przy zachowaniu najwyższego standardu dostarczanych usług. Marka podkreśla i

Czytaj więcej »

Nowe szkolenia na licencji VDA QMC

Zapraszamy do udziału w nowych szkoleniach na licencji VDA QMC: VDA RGA – zapewnienie poziomów dojrzałości nowych części Pszczyna, 12-13.03.2015 VDA RPP – zapewnienie procesów odpornych na zakłócenia Pszczyna, 20.03.2015

Czytaj więcej »