X Forum Automotive za nami!

W dniach 9-10 października br. w Karpaczu odbyło się X Jubileuszowe Forum Branży Motoryzacyjnej. Organizatorami konferencji byli Team Prevent Poland oraz TUV NORD Polska.

Tegoroczne jubileuszowe Forum było szczególne. Jak mówił podczas otwarcia Pan Paweł Bogacz jest to Forum niezwykłe i wyjątkowe. Do tej pory w 10. edycjach Forum wzięło udział 950 uczestników, wystąpiło 82 prelegentów, a wykłady i warsztaty zajęły 122 godziny.

Witając uczestników Pan Dariusz Grzegorczyk przedstawił 3 podstawowe elementy, dzięki którym Forum Automotive stało się prestiżowym wydarzeniem w branży motoryzacyjnej. Podążanie za trendami, analiza zagrożeń oraz zapobieganie ich negatywnym skutkom to priorytety, które każdego roku przyświecają organizatorom Forum.

 

 

Pierwszego dnia Forum jego uczestnicy mieli okazję wysłuchać wystąpień najlepszych specjalistów w branży motoryzacyjnej. Jednym z prelegentów był trener Team Prevent Konrad Kubieniec, który w swoim wystąpieniu skupił się na bezpiecznej realizacji nowych projektów w oparciu o wytyczne VDA. Podczas prezentacji wybranych podręczników VDA: VDA 4, VDA RGA, VDA RPP oraz VDA 2 Pan Konrad Kubieniec podkreślił, że są to wyznaczniki w jaki sposób projektować produkty i procesy, aby zapewnić skuteczność i efektywność.

Drugiego dnia konferencji uczestnicy wzięli udział w 3 grupach warsztatowych: specyfika wymagań Koncernu Volkswagen, nowe wytyczne certyfikacyjne IATF, bezpieczeństwo informacji – praktyczne aspekty standardu ISO 27001.

Podczas dwóch dni trwania konferencji jej uczestnicy korzystali również ze specjalnie przygotowanej przez Team Prevent Strefy zdrowia, w ramach której mogli zmierzyć poziom stresu, sprawdzić skuteczność technik relaksacyjnych oraz przejść krótki tor przeszkód w specjalnych okularach – alkogoglach imitujących reakcje organizmu po spożyciu alkoholu.

 

 

Mamy nadzieję, że poruszone podczas Forum tematy i liczne dyskusje pozwoliły jego uczestnikom znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Dziękujemy za wspaniałe dwa dni rozmów, wymiany doświadczeń i dzielenia się spostrzeżeniami, jakże ważnymi dla rozwoju branży motoryzacyjnej.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

TOP automotive 2015

3 dni, 17 godzin prelekcji i warsztatów, 10 prezentacji, 11 prelegentów, 140 uczestników z 75 firm – tak w liczbach wyglądała Konferencja TOP automotive 2015, która odbyła się początkiem grudnia

Czytaj więcej »

Z nami jeszcze łatwiej…

Odpowiadając na Państwa liczne zapytania, nasza firma stworzyła kompleksową ofertę wsparcia procesów zarządzania szkoleniami oferując pomoc zarówno  w tworzeniu profili kompetencyjnych i wynikających z nich potrzeb szkoleniowych jak również w

Czytaj więcej »

Szkolenie okresowe BHP

12 kwietnia tj. w czwartek o godzinie 9:00 w siedzibie naszej firmy w Pszczynie organizowane będzie otwarte szkolenie okresowe BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prawa muszą oni 

Czytaj więcej »