X Forum Wymiany Doświadczeń Branży Motoryzacyjnej

TÜV NORD Polska wspólnie z Team Prevent Poland tradycyjnie jesienią zapraszają na kolejną konferencję motoryzacyjną, która tym razem odbędzie się w dniach 09-10.10.2014.

Organizując 10 – te Jubileuszowe Forum zdecydowaliśmy się na lokalizację pod Śnieżką w hotelu Gołębiewski **** w Karpaczu.
Miejsce to wybraliśmy również z uwagi na możliwość zwiedzenia w przeddzień Forum (08.10.2014) fabryki samochodów ŠKODA w Mladá Boleslav w Republice Czeskiej.

Sprawdzonym już zwyczajem, prelekcje zostaną uzupełnione warsztatami, podczas których można będzie bardziej szczegółowo porozmawiać na interesujące tematy.

W tym roku prelegenci – eksperci branży motoryzacyjnej przedstawią Państwu tematy:
■ Audyty wewnętrzne i zewnętrzne oraz system zarządzania jakością w koncernie VW
■ Bezpieczeństwo i niezawodność wyrobów oraz bezpieczeństwo danych i informacji– wymagania prawne i wymagania specyficzne klientów
■ Bezpieczna realizacja nowych projektów zgodnie z wytycznymi VDA
■ Nowe zasady certyfikacji w praktyce
■ ISO/TS 16949 w certyfikowanych firmach – okiem witness audytora IATF

Zapraszamy!

Kontakt:
Ewelina Cieniecka
ewelina.cieniecka@teamprevent.com
tel.kom.: 504 084 671

Ładowanie pliku może potrwać dłuższą chwilę.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Zapraszamy na III Team Turniej 2012

  Jak co roku, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na III Team Turniej, czyli organizowany przez pracowników firmy Team Prevent turniej piłki nożnej- jak zwykle nie zabraknie ciekawych wykładów oraz pokazów!

Czytaj więcej »

Bezpieczne grillowanie

Sezon grillowy już dawno rozpoczęty! Spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie, w letnim klimacie to największy urok tego czasu. Po tygodniu ciężkiej pracy – weekend coraz częściej spędzamy na działkach, w

Czytaj więcej »
Zdrowie w prezencie

Zdrowie w prezencie

Podaruj pracownikom wyjątkowy prezent świąteczny – zadbaj o ich zdrowie Zbliża się koniec roku kalendarzowego, a wraz z nim Święta Bożego Narodzenia. To doskonała okazja do tego, by docenić swoich

Czytaj więcej »