XI FLOŚ w MAN Trucks

XI FLOŚ odbędzie się 11.10.2016 r. na terenie zakładu MAN Trucks Sp. z o.o. w Niepołomicach. Tematem przewodnim FLOŚ będzie: „Optymalizacja zużycia zasobów naturalnych w przemyśle”.

Zakład w Niepołomicach jest jednym z najmłodszych zakładów produkcyjnych MAN Truck & Bus AG. To w pierwszej kolejności zakład montażowy, co oznacza, że podstawowe komponenty takie jak osie, silniki lub kabina kierowcy są przywożone z innych zakładów MAN lub przez zewnętrznych dostawców.

Jako przedsiębiorstwo angażuje się w różnego rodzaju lokalne projekty i inicjatywy oraz kładzie szczególny nacisk na dbałość o środowisko naturalne jak i bezpieczne środowisko pracy.

Kontakt:
Magdalena Wajdzik
tel.: +48 32 32 63 008

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Ukraińska delegacja z wizytą w Pszczynie

W ostatnim tygodniu lipca gościliśmy w naszej firmie przedstawicieli przedsiębiorstwa Zabijaka, jednego z klientów Team Prevent na Ukrainie. Podczas wizyty w Polsce pracownicy firmy Zabijaka wraz z przedstawicielem Team Prevent

Czytaj więcej »
Auditowanie systemów zarządzania wg wytycznych ISO 19011

Szkolenie aktualizacyjne VDA 6.1

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym szkoleniu na licencji VDA QMC Szkolenie aktualizacyjne dla auditorów 1, 2 oraz 3 strony wg VDA 6.1, które odbędzie się 23.07.2018 r. w Pszczynie.

Czytaj więcej »

Podsumowanie Dnia Otwartych Drzwi w Lublinie

Impreza miała charakter otwarty i cieszyła się dużym zainteresowaniem, czego dowodem była obecność licznych przedstawicieli firm działających na obszarze województwa lubelskiego. W ramach Dni Otwartych Drzwi Oddziału Lublin odbyły się

Czytaj więcej »