Z myślą o Państwa bezpieczeństwie

W odpowiedzi na duże zainteresowanie tematem szkoleń
z ratownictwa medycznego i liczne zapytania w tym zakresie, postanowiliśmy wzbogacić nasze usługi o szkolenia dla służb ratunkowych. W tym celu utworzony został w naszej firmie odrębny dział RATOWNICTWO MEDYCZNE.
Praca działu polegać będzie na prowadzeniu warsztatów, seminariów i organizacji ćwiczeń. Jesteśmy nastawieni na działania praktyczne – to one głównie decydują o profesjonalności udzielania pomocy.
Wszystkie szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej i są prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych.

Na podstawie ankiet ewaluacyjnych przeprowadzonych już szkoleń dla ratowników medycznych, realny poziom wiedzy oceniany na podstawie testu uległ wzrostowi o około 60%. Z naszą ofertą zwracamy się do tych z Państwa, którzy czują się odpowiedzialni
za swoje działania i pragną nieść pomoc poszkodowanym
na najwyższym poziomie.

Szanowni Państwo, prosimy pamiętać, że osoby medyczne pracując w zawodzie i doskonaląc swoje umiejętności, poprawiają poczucie bezpieczeństwa wszystkich ludzi z którymi stykają się na co dzień.

Inwestując w siebie – pomagacie innym!
Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami.

Przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę szkoleniową dostosowaną do Państwa oczekiwań.

Skontaktuj się z nami
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Częstotliwość szkoleń okresowych bhp

Po ilu latach musimy powtórzyć okresowe szkolenie bhp?

Obowiązkiem pracodawcy jest nie tylko zapewnienie odpowiednich warunków pracy, ale też zorganizowanie szkoleń dla pracowników, przystosowujących do wykonywania zawodu. Jednym z najważniejszych zobowiązań pracodawcy jest konieczność przeprowadzania obowiązkowych szkoleń bhp.

Czytaj więcej »
Ocena zgodności ochrona środowiska

Ocena zgodności w ochronie środowiska

Zastanawiasz się, czy ciążą na Tobie, jako przedsiębiorcy, obowiązki wynikające z Prawa Ochrony Środowiska? Uważasz, że jeśli segregujesz odpady, przekazujesz je uprawnionym odbiorcom czy posiadasz filtry na emitorach odprowadzających zanieczyszczenia

Czytaj więcej »