Za nami konferencja “Psychiczne obciążenia w miejscu pracy”

Ponad 70 osób brało udział w konferencji, która odbyła się w dniach 15-16 października 2015 roku w Wyższej Szkole Managerskiej w Warszawie. Głównym tematem tegorocznego spotkania były zagadnienia związane z psychicznym obciążeniem w pracy. Celem konferencji było poruszenie tematów związanych ze stresem, jego wpływ na ludzi i firmę. Głównymi organizatorami był magazyn Praca i Zdrowie wspólnie z niemieckim Uniwersum Institut.

Współorganizatorem wydarzenia była firma Team Prevent Poland, którą reprezentowały Pani Magdalena Stefańczyk, Pani Wioleta Kojzar oraz Pani Edyta Sobol.

Prelegenci, którzy prowadzili wykłady byli specjalistami z wielu dziedzin, takich jak: psychologia, medycyna pracy, bezpieczeństwo i higiena pracy oraz pracownicy naukowi Uniwersum Institut. Przedstawiony program był bardzo obszerny, poruszał m. in. tematy: psychologicznych skutków wypadku w pracy, zagrożeń zdrowotnych jakie niesie praca zmianowa i nocna, minimalizowania skutków stresu w zakładzie pracy, wpływu pracy na życie prywatne a zarazem wypalenie zawodowe i wiele innych.

Podczas przerw firma Team Prevent wykonywała badania, które miały na celu sprawdzenie efektywności technik relaksacyjnych badanego, a także ocenić zdolności adaptacyjne serca  w trakcie głębokich oddechów. Badanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników konferencji. Ponadto zaprezentowaliśmy uczestnikom konferencji nowy Katalog Szkoleń 2016, mieliśmy również okazję aby odpowiedzieć na pytania dotyczące działalności naszej firmy.

Organizatorzy konferencji planują w przyszłym roku kolejną edycję, mając tym samym nadzieję, że będzie cieszyła się ona jeszcze większym zainteresowaniem oraz wpisze się w kanony najbardziej prestiżowych konferencji w temacie stresu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

TtT Szkoła Trenerów

Czym jest Szkoła Trenerów? To cykl szkoleń, których głównym celem jest dostarczenie wiedzy oraz rozwój umiejętności, kompetencji społecznych oraz osobistych osób, pracujących na stanowisku trenera (zarówno biznesu, umiejętności miękkich, jak

Czytaj więcej »

Audytor procesu VDA 6.3

Dział Szkoleń Team Prevent Poland Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w marcowej edycji szkolenia, które odbędzie w dniach 12-16.03 w Legnicy w hotelu Sękowski. Szczegóły szkolenia

Czytaj więcej »

InsERT Navireo

W swoich działaniach stawiamy na najlepsze rozwiązania i oprogramowanie wiodących firm w branży. Od kilku lat korzystamy i polecamy naszym klientom oprogramowanie firm partnerskich, m.in. InsERT Navireo. Navireo to system

Czytaj więcej »