Fundusze Unijne

Zarządzanie Kryzysowe

Od wielu lat rozwijamy naszą organizację, jak również współpracę ze sprawdzonymi bardzo wartościowymi Partnerami biznesowymi – aby móc w odpowiedniej chwili zaproponować poniżej skrótowo opisany wyjątkowy produkt.

Jest to najbardziej kompleksowa i wszechstronna na rynku polskim propozycja wsparcia firm praktycznie we wszystkich obszarach działalności. W obecnej sytuacji społecznej i gospodarczej uznaliśmy, że warto, aby opis tej usługi ujrzał już światło dzienne. Tych, którzy znają nasz Team, nie musimy przekonywać do sensowności skorzystania z naszej oferty. Firmy, z którymi jeszcze nie współpracowaliśmy, zachęcamy do kontaktu z nami, zaproszenia nas do siebie i umożliwienia naszym specjalistom „świeżego spojrzenia” na organizację. Wspólnie wypracowany i wdrożony plan działań restrukturyzacyjnych dla wielu organizacji będzie stanowić ogromną wartość dodaną, a może i szansę przetrwania nadchodzącego kryzysu gospodarczego.

Nasz zespół doradców liczy już kilkaset osób. Będziemy starali się jak największej liczbie firm skutecznie i efektywnie pomóc.

>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ <<

Prosimy o przesyłanie zapytań ofertowych na adres mailowy: dariusz.grzegorczyk@sqda.pl lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 504 091 843.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn