Fundusze Unijne

Zarządzanie projektami w branży motoryzacyjnej

Team Prevent Poland wspólnie ze Śląską Wyższą Szkołą Zarządzania im. gen. J. Ziętka w Katowicach zaprasza na jedyne w kraju studia podyplomowe kształcące w zakresie metod i narzędzi stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym.

„Zarządzanie projektami w branży motoryzacyjnej”  – to studia, których program obejmuje interdyscyplinarne rozwiązania i metody praktycznego wykorzystania zasad Deminga PDCA (planowanie, realizacja, kontrola, doskonalenie) podczas planowania, wdrażania i realizacji procesów.

 Studenci poznają takie metody jak APQP, PPAP,FMEA,MSA, SPC, audytowanie systemu zarządzania zgodnego z ISO TS 16949, czy też audytowanie procesów produkcyjnych w oparciu o VDA 6.3.

Studia kierowane są do inżynierów procesów, jakości, rozwoju, osób zaangażowanych we wsparcie procesów produkcyjnych, wdrażanie nowych projektów jak również  wszystkich , którzy pragną pogłębić swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych metod zarządzania projektami w branży motoryzacyjnej.

Dodatkowo, zdanie jednodniowego egzaminu oraz spełnienie wymagań kwalifikacyjnych uprawnia kandydatów do uzyskania kart audytorów oraz wpisu do międzynarodowego rejestru audytorów VDA QMC. Daje to możliwość przeprowadzania audytów 2 strony akceptowanych przez producentów samochodów (OEM).

Studia rozpoczynają się zjazdem w październiku i będą realizowane co drugi weekend.. Prowadzący zajęcia związane z tematyką motoryzacyjną, narzędziami i metodami to doświadczeni praktycy, trenerzy Team Prevent z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej , tematy "miękkie" poprowadzą pracownicy SWSZ . Studia kończą się krótką pracą dyplomową i jej obroną.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, szczegóły dostępne po kliknięciu tutaj.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?