Fundusze Unijne

Skin Beauty – etapy świadomej pielęgnacji

ID 3230

Czas trwania:

60 minut

Szkolenie organizowane w formie zamkniętej

Opis szkolenia

Podstawowymi składnikami kosmetyków są m. in. woda, emulgatory, konserwanty, zagęszczacze, barwniki i substancje zapachowe. Składniki te mogą mieć pochodzenie naturalne lub sztuczne oraz wpływać na kondycję naszej skóry i zdrowie. Jednak ich rozszyfrowanie stanowi nie lada wyzwanie,
a mnogość składników zapisana niewielką czcionką i nierzadko w obcym języku, zdecydowanie tego zadania nie ułatwiają. Podczas szkolenia dowiesz się, jak czytać etykiety kosmetyków i dokonywać racjonalnych wyborów konsumenckich.

Grupa docelowa

Szkolenie skierowane jest do wszystkich pracowników i pracodawców, wdrażających i realizujących programy wellbeingowe w organizacji.

Zawartość

 • Składy kosmetyków bez tajemnic.
 • Zasady czytania etykiet kosmetyków.
 • Czy kosmetyki mogą być niebezpieczne?
 • Zakupy w drogerii – na co zwrócić uwagę?

Efekty kształcenia

 • Znajomość właściwości poszczególnych składników kosmetyku i ich wpływu na kondycję skóry i włosów.
 • Umiejętność bezpiecznego korzystania z preparatów do pielęgnacji ciała.
 • Znajomość interpretowania etykiet kosmetyków i świadome dokonywanie zakupów.
 • Umiejętność odpowiedniego dobrania kosmetyków do indywidualnych wymagań.

  Zapytaj o szczegóły

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić Ci propozycję współpracy.

  Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SQD Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 19, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: 6381701670, REGON: 240513222, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000269551.

  Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

  Chcesz o coś zapytać?